fbpx

Того дня я прийшла додому, а в кімнаті з Тарасом сиділа жінка. Вона була здивованою, але розговорившись, Люда, як вона представилась, сказала, що принесла Тарасу якісь вітаміни. Було вже пізно і темно, тому чоловік пішов провести її, а повернувся вже наступного дня. Я ледь з розуму не зійшла. Тарас не задумуючись випалив мені, що це його нова любов. – Приймай як є, або виїжджай!

Того дня я прийшла додому, а в кімнаті з Тарасом сиділа жінка. Вона була здивованою, але розговорившись, Люда, як вона представилась, сказала, що принесла Тарасу якісь вітаміни. Було вже пізно і темно, тому чоловік пішов провести її, а повернувся вже наступного дня. Я ледь з розуму не зійшла. Тарас не задумуючись випалив мені, що це його нова любов. – Приймай як є, або виїжджай!

Мене звати Анна, мені 53 роки. Вже довгий час я живу зі своїм партнером, так скажемо, оскільки ми не розписані. Тарас на три роки молодший за мене. Я також допомагала йому виховувати дочку. Сьогодні він відплатив мені, привівши свою коханку до нас додому. Сказав, приймай як є, або виїжджай.

Я досить рано вийшла заміж, чекала дитину. Мені ледве виповнилося двадцять, а чоловік лише на рік старше. У нас був син, ми тоді жили з батьками Мирона.

Наш шлюб, незважаючи на те, що ми були дуже молодими, був міцним довгий час. Ми виростили сина, але в один момент мій чоловік втратив голову від жінки на десять років молодшої, розлученої, з трьома дітьми. Звичайно, я остання дізналася про його нову любов. Мені про неї розповіла наша сусідка, сказала, що не може більше дивитися, поки я на роботі.

Мирон не заперечував, він сказав мені, що вона йому подобається, але я теж йому подобаюся, і він просто не відмовиться від неї. Тому я пішла, будинок належав його батькам, і подала на розлучення. Я переїхала з нашого села в місто, де мала роботу, і знайшла невеличку квартиру, яку стала орендувати.

Спочатку син залишався з татом, незважаючи на те, що його нова партнерка та її діти не влаштовували його, але він там мав свою кімнату і уникав їх. Через деякий час він знайшов дівчину і врешті-решт з’їхав від батька. Він мало спілкується з татом, але ми дуже близькі.

Я була одна менше двох років, коли зустріла свого теперішнього чоловіка Тараса. Він був удівцем, виховував дванадцятирічну дочку Марічку. Незабаром ми стали парою. Тарас був один, без бабусь, і догляд за дочкою іноді доставляв йому багато турбот. Тому я переїхала до них.

Марічці знадобився деякий час, щоб прийняти мене, але через кілька тижнів усе налагодилося.

Згодом Марічка сприйняла мене як свою матір, хоча мамою вона мене не називала ніколи, я завжди була для неї Анною. Але я розумію, є лише одна мама. У нас дуже хороші стосунки, тому я ще більше шкодую про те, що сталося.

А ми з Тарасом замість того, щоб насолоджуватися щасливою старістю, раділи тому, що ми цілком здорові, маємо хороших дітей і онуків, нам доводиться боротися з його невірністю. Як і мій перший чоловік, Тарас задивився на іншу жінку. Але на відміну від мого колишнього, він зовсім цього не приховує.

Одного разу, приблизно місяць тому, я прийшла додому, а в кімнаті з Тарасом сиділа жінка. Хоча вона була вражена, коли я прибула, в іншому випадку вона була дуже балакучою, негайно представившись Людою, сказала, що прийшла до Тараса та принесла йому якісь вітаміни.

Тарас був здивований, я взагалі нічого не зрозуміла, і він відразу сказав, що проведе Люду додому, бо вже пізно і темно. Він прийшов додому лише наступного дня. Я так переживала за нього, що мало не викликав певні служби. Я навіть подумати не могла, що він закрутить шури-мури з цією жінкою.

Коли він прийшов додому, він сказав мені, що кілька місяців зустрічається з жінкою, яку я зустріла вдома. Сказав, що йому з нею добре, і він точно не має наміру з нею розлучатися. Люда йому дуже подобається.

Я дивилася на нього, як на людину несповна розуму. Він прямо сказав мені, що в нього є інша жінка. Він не виправдовувався, не брехав, він просто сказав мені все в очі: я давно зустрічаюсь з Людою і мені це подобається. Чого він очікував, що я скажу? Щоб я його привітала? Натомість я почала влаштовувати істерики, як він може це собі уявити, як він безсоромно привів її в наш дім.

Потім він сказав мені, що я можу залишитися в його квартирі, а можу і піти. І якщо я таки залишаюся, то мушу прийняти його Люду, як його іншу жінку, з якою він не має наміру розлучатися. На моє запитання, чи її не турбує те, що він має дружину, з якою він так довго, яка допомагала йому виховувати доньку, він відповів, що йому байдуже, що він з нею нічого не обговорював, і не збирався.

Але я вважаю це досить принизливим. Але з іншого боку, я розміняла шостий десяток, і я не хочу нікуди переїжджати, особливо і нікуди. Мені син сказав, що я можу піти до них жити, у них великий будинок, але я не хочу в них на шиї висіти.

Я ще думаю переговорити на цю тему з Марічкою. Вона завжди мала гарний вплив на тата. Можливо це щось змінить. Іншого виходу в мене немає.

Поки що, як я з’ясувала, Марічка нічого не знає про нову любов тата. Тарас, мабуть, соромиться розповісти їй цю “новину”

Що б ви робила на моєму місці?

Фото ілюстративне спеціальне для ibilingua

You cannot copy content of this page