fbpx
життєві історії
Того дня Євген повернувся з Німеччини. Я зустрічала його, як справжня господиня: з накритим столом, і вичищеною до блиску квартирою. І це я вам скажу, з трьома дітьми на руках. Я не відразу помітила його дивний настрій. І лише ввечері, він зволив мені розказати правду

Того дня Євген повернувся з Німеччини. Я зустрічала його, як справжня господиня: з накритим столом, і вичищеною до блиску квартирою. І це я вам скажу, з трьома дітьми на руках. Я не відразу помітила його дивний настрій. І лише ввечері, він зволив мені розказати правду.

Ніколи б не подумала, що мій чоловік може кинути мене з дітьми і просто піти. Якщо згасли почуття, то чоловікові і жінці доводиться разом ростити дитину і все робити для того, щоб вона почувала себе щасливою і зростала у повноцінній сім’ї. Ми прожили у шлюбі з Євгеном 9 років, багато всього було за ці роки. Самі збудували для себе будинок, привели на світ трьох дітей.

Мені завжди хотілося, щоб сім’я була великою та дружною. А Євген був такий щасливий, коли ми чекали третього малюка. Проблема в тому, що працювати він їде за кордон. Приїжджає до нас ненадовго, а потім знову на кілька місяців їде. Мені доводиться одній виховувати маленьких дітей. Важко, але я справлялася. Адже чоловік поїхав так далеко, щоби забезпечити свою сім’ю.

Минулого місяця у нас народилося третє маля. Євген відразу повернувся з роботи. Я була така зайнята, стільки всього потрібно було зробити, що я зовсім не звернула увагу на відсторонену поведінку чоловіка.

Спочатку, коли він приїхав, у нас все було гаразд. Розмовляли на загальні теми, я не чіплялася до нього з розпитуваннями, хоча Євген останнім часом дзвонив і писав дуже рідко. Минув тиждень, чоловік поїхав і в повідомленні написав мені, що хоче розлучитися, тому що більше мене не любить.

Непроста ситуація.

Я сказала, що не хочу розлучатися. На це він відповів, що просто піде. Виявляється, у нього вже давно є інша за кордоном. Зі мною він жити більше не хоче і не любить мене. Дітей він обіцяв підтримувати. На даний час нас все одно не розлучать. Потрібно дочекатися, коли молодшому буде рік. Але маю сумнів, що ставлення Євгена за цей час зміниться. Повернути його не вийде. Що мені тепер робити? В голові не вкладається.

Невже можна просто так кинути дружину та трьох своїх дітей заради іншої жінки? Я розумію, що проживу, але це морально дуже важко.

Завжди вважала, що чоловік і жінка, які мають спільних дітей, робитимуть все можливе, щоб зберегти свою сім’ю. Не всім виходить, але ж треба старатися.

Хто був у схожій ситуації? Що робити? Чи може бути таке, що Євген до мене повернеться? Я так на це надіюсь!

Фото ілюстративне