fbpx
життєві історії
Того вечора Клавдія Іванівна була сама не своя. Щось її турбувало. Подивилася через бінокль у вікна квартири сина – було все, як завжди. Тетяна сиділа за швейною машинкою, а синок порався біля ніг. Не сподобалася така тиша пенсіонерці, чуло її сеpце підступ

Пенсіонерка Клавдія Іванівна не давала життя невістці другий рік, благо, молоді люди жили в будинку навпроти. Тетяна вже звикла до тотального стеження. Коли Юрій, син Клавдії Іванівни, їхав в рейс, свекруха цілими днями сиділа на лавці перед під’їздом. Молода жінка запрошувала пенсіонерку в будинок, тільки та пост свій не залишала.

Невістка йшла в магазин – слідувала за нею на відстані, навіть купила чогось темні окуляри і крислатий капелюх. Ну як приватний детектив. Стільки разів літній жінці пояснювала, що вірна чоловікові, ключі дала від своєї квартири, щоб свекруха могла зайти перевірити її – все, як об стінку горох.

Набридли Тетяні витівки пенсіонерки і вона вирішила робити вигляд, що нічого не помічає. »Може переказиться і чудити перестане. Соромно перед людьми », – думала дружина далекобійника. Чоловік ставився з гумором до витівок матері, висміював дружину, говорив, що дружина перебільшує.

Юрій був далекобійником зі стажем. За фурою доглядав. Годувальницею її називав.

Того вечора Клавдія Іванівна була сама не своя. Щось її турбувало. Подивилася через бінокль у вікна квартири сина – було все, як завжди. Тетяна сиділа за швейною машинкою, а синок порався біля ніг. Не сподобалася така тиша пенсіонерці, чуло її сеpце підступ. Заварила вона міцний чай і стала чекати біля кухонного вікна.

Час пройшов, два, стемніло вже, як раптом, побачила жінка похилого віку, що в під’їзд увійшов великий чоловік, а через хвилину включилося світло в квартирі сина. Зраділа Клавдія Іванівна, взяла фотоапарат і ключі, вирішила невістку брати на гарячому.

Приблизно годину пенсіонерка сиділа під дверима зрадниці, чекала, поки згасне світло. Як дочекалася, тихо повернула ключ у замку і стала крастися в сторону хазяйської спальні . «Ось адже безсовісна Танька! – думала вона, – Коханця в будинок притягла, на подружнє ліжко. А я майже повірила їй!»

Відкривши двері, Клавдія Іванівна переконалася, що зрадниця-невістка зовсім не спала. Чоловік височів над ліжком. Пенсіонерці хотілося потягати Тетяну за волосся, але вона згадала, навіщо прийшла: потрібно було зробити фото і швидко втекти, гублячи по дорозі предмети інтер’єру, щоб її не наздогнали. Літня жінка приготувалася і натиснула кнопку зйомки. Спрацював автоматичний спалах, чоловік обернувся на світло. Клавдія Іванівна впізнала в чоловікові власного сина.

Сказати, що Юрій був злий, як чорт – нічого не сказати. А Тетяна лежала, укрившись ковдрою, і реготала в голос.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook