fbpx
Breaking News
Коли Павло став затримуватися в спортзалі, Катя відчула, що тут щось не так. Останнім часом між ними стали з’являтися безглузді сварки, які починалися на рівному місці. Павло став дратівливий і все частіше перебував у поганому настрої. А виявилось, що у спортзалі його заспокоювала Аліса, яка була дуже красива, розумна і – хитра
Енріке Іглесіас, можливо, стане батьком втретє: преса повідомила, що Анна Курнікова вагітна. Разом вони 18 років!
Янтики – чебуреки без фритюру – навчив мене готувати друг-кримчанин, який живе зараз у столиці. Яка ж це смакота! Набагато смачніше, а головне корисніше за звичайні чебуреки. А божественного смаку додає один інгредієнт в завершення приготування. Спробуйте!
Кожен знаку Зодіаку має свій талісман на щастя у 2020 році. Прислухайтеся до цих порад і схопіть свою вдачу!
5 найщасливіших імен для хлопчиків, які народяться у 2020 році. Їх власників чекатиме успіх і світла доля!
Здоров'я
Три способи вгамувати апетит
Часто нам важко втриматися вiд спокуси не переїсти. Щоб цього не трапилося, дієтологи радять робити так.

1. Проконтролюйте свої звички за столом. Багато хто через щоденний стрес навiть пiд час їди вiдчуває нестачу часу i буквально напихаються їжею. Їсти належить повiльно, насолоджуюись кожним шматочком. Тодi скорiше насититеся й не з’їсте зайвого.

2. Чинiть як французи. Дозвольте собi перед обiдом келих вина. Воно затримає доступ вуглеводiв до кровi, травлення бiлкiв у шлунку сповiльниться, а апетит послабиться. Допомогти може й ананас. З’їжте шматочок перед їжею. Фермент  бромелiн, що мiститься в ньому, допоможе  шлунку засвоювати бiлки.

3. В американських клiнiках пацiєнту, який має схильнiсть до переїдання, прописують ячмiнну воду. Її можна приготувати самому. 50 г пророслих ячмiнних зерен варити в 1/4 л води протягом 30 хвилин. Процiдити рiдину крiзь тонке сито. Пити протягом дня.

Читайте також: ЯК СІСТИ НА ДІЄТУ І НЕ НАШКОДИТИ ОРГАНІЗМУ

Джерело.

Related Post