fbpx

Трьох найщасливіших уродженців Зодіаку незабаром торкнеться стріла Купідона. Їх любовне життя буде схоже на феєрверк, а їхній світ переживе кардинальні зміни

Готові святкувати новий рік? Сезон Козерога, Юпітер, планета експансії, в Овні та Венера, планета кохання, у поєднанні з Плутоном. Ці космічні кроки створюють атмосферу оптимізму та благословляють певні знаки зодіаку неймовірною романтикою та великою удачею в новорічну ніч. Дізнайтеся нижче, чи є ви одним із них!

Трьох найщасливіших уродженців Зодіаку незабаром торкнеться стріла Купідона. Їх любовне життя буде схоже на феєрверк, а їхній світ переживе кардинальні зміни.

Яких знаків Зодіаку в новорічну ніч чекає неймовірне кохання?

Планети сприятливі для людей, які народилися в певних сузір’ях, щоб провести успішний, експансивний і повний любові Новий рік. Пора Козерога позитивно впливає на романтичні стосунки та наповнює сенсом емоції та романтики. Юпітер в Овні сприяє новим починанням і розквіту існуючих відносин. 1 січня 2023 року Венера утворює з’єднання з Плутоном і надає справжню силу та дуже потужне зачарування.

Телець

Уродженці знака Телець, цей кінець року приготує для вас кілька приємних сюрпризів. Що стосується вашого соціального життя, ситуація налагоджується. Якщо ви самотні, ваша жвавість і динамічна особистість можуть захопити серця будь-якого залицяльника, який зустрінеться на вашому шляху, тож це дуже ймовірно збільшить ваші шанси зустріти свою половинку в новорічну ніч.

Планета кохання та планета метаморфоз і таємниця дає вам бажання і потребу вступити в стосунки і відроджує ваші почуття кохання. Якщо ви перебуваєте у стосунках, Венера і Плутон утворюють життєво важливий зв’язок, коли мова заходить про ваші стосунки з сім’єю та партнером.

У цей час вас просять знайти час для їх належного обслуговування. Зірки радять дозволити своїм близьким підтримати вас, немає нічого поганого в тому, щоб прийняти їхню прихильність і любов, це додасть вам сил рухатися вперед. У новорічну ніч обов’язково створіть нові спогади, які запам’ятаються на все життя!

Стрілець

Немає необхідності говорити вам, що ваше любовне життя буде схоже на космічний орбітальний політ. Дійсно, удача в любові може посміхнутися вам протягом наступних кількох місяців, завдяки проходженню Юпітера, вашої правлячої планети, у вашій зоні романтики та творчого самовираження.

Знаходячись під знаком Овна, цей період сприятливий для вас, тому виходьте на вулицю та знайомтеся з новими людьми. Не соромтеся, тим більше, що Венера в поєднанні з Плутоном сприяє сміливим діям і самовираження.

Все може трапитися, тільки вірте в це, дорогі Стрільці. Тому знайте, що у вас більше шансів досягти успіху, якщо ви ризикнете і підете на нього стрімголов. Пам’ятайте, що життя дуже коротке, і використовуйте його максимально!

Маленька порада для вас, уродженців стихії Вогню, з ретроградним Меркурієм у вашій фінансовій зоні, уважно стежте за своїми витратами.

Риби

Цей сезон Козерога позитивно впливає на ваші стосунки. Дійсно, в цей період у вас і вашої другої половинки все буде складатися дуже добре. Якщо ви одружені, Юпітер в Овні сприяє взаєморозумінню, яке допомагає вам зміцнити ваш союз і створити більш здорові та тривалі стосунки.

У стосунках? У глибині душі ви знаєте, що це правильна людина, тому ви сповнені рішучості зробити такий крок. Якщо так, не соромтеся офіційно оформити відносини.

Неодружений ? Будьте готові отримати кілька пропозицій, дуже ймовірно, що вони будуть надходити від людини, до якої ви відчуваєте романтичні почуття.

Якщо ваша половинка бере на себе ініціативу і заявляє про своє полум’я, не соромтеся висловити їй свої почуття. Однак ви точно знаєте, чого хочете, тому не дозволяйте нікому сумніватися у вашому виборі! Приймайте рішення самостійно і ні в кого не питайте порад.

Настав час відсвяткувати ваш союз і скористатися цим святковим сезоном.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page