fbpx
гороскоп
Трьом знакам зодіаку в найближчі дні пощастить, їм слід очікувати несподіваний приплив грошей: Ретроградність Юпітера в Рибах і Марса в Близнюках принесе енергію, оптимізм і щедрість. Цей приплив грошей дозволить їм мати фінансову безпеку, яка принесе їм користь протягом тривалого часу

Незабаром для цих 3 знаків Зодіаку настане приплив грошей.

Трьом знакам зодіаку в найближчі дні пощастить, їм слід очікувати несподіваний приплив грошей: Ретроградність Юпітера в Рибах і Марса в Близнюках принесе енергію, оптимізм і щедрість. Цей приплив грошей дозволить їм мати фінансову безпеку, яка принесе їм користь протягом тривалого часу.

Повний місяць у Тельці, повне місячне затемнення та інші рухи планет будуть сприятливими для певних знаків зодіаку, особливо в фінансових питаннях.

Поєднання планетних рухів, які відбудуться протягом наступних кількох днів, позитивно вплине на певні астрологічні знаки. Під час повного місячного затемнення та повного місяця в Тельці 8 листопада деякі астрологічні знаки пережили випробування.

Зі свого боку, ретроградація Юпітера в Рибах до 23 листопада принесе вам удачу і благословення. Марс ретроградний у Близнюках і буде символом енергії та мотивації.

Що стосується Урана, планети позитивних впливів, то він продовжує свою ретроградацію в Тельці до 22 січня 2023 року, транзит, який змушує вас вийти із зони комфорту та пропонує чудові можливості як в особистому, так і в професійному плані.

Телець

Юпітер, планета експансії та багатства, ретроградний у знаку Риб, це означає, що наступні кілька днів будуть сприятливими не лише з точки зору заощаджень, але й з точки зору фінансових операцій.

Марс у Близнюках заохочує вас боротися за досягнення своїх мрій. Якщо ви вагаєтесь, чи варто інвестувати в нерухомість, не бійтеся, ваш вибір увінчається успіхом, особливо під час ретроградного Урана у вашому знаку Землі.

Однак, щоб уникнути неприємних сюрпризів, краще переглянути певні непотрібні витрати. Було б шкода “викинути” важко зароблені гроші.

Близнюки

Для вас, Близнюки, найближчі дні будуть ознаменовані кардинальними змінами. Уран у Тельці приносить вам позитив і достаток. Крім того, оскільки Марс перетинає ваш астрологічний знак, це матиме позитивний вплив на ваші амбіції та забезпечить вас безтурботною енергією, що пояснює ваші творчі та прибуткові ідеї.

Слід очікувати додаткових прибутків, тому підготуйте гаманці. Ця фінансова удача не впаде з неба, вона стане плодом ваших зусиль на роботі.

Приготуйтеся отримати хорошу звістку: ви отримаєте бонус, інакше вам запропонують підвищення, яке дозволить підвищити якість життя. Можливо, інша компанія прихильно відреагує на ваш запит і запропонує вам кращі умови та значно вищу зарплату.

Діва

Шановні уродженці знаку Діва, Юпітер ретроградний у знаку Риб, це означає переродження та новий початок. Якщо ви хочете поліпшити своє фінансове становище в найближчі дні, не піддавайтеся своїм примхам!

Бажати побалувати себе та своїх близьких – це нормально, але надмірні витрати можуть негативно вплинути на ваші фінанси. Повний місяць 8 листопада приніс вам удачу і дозволить здійснити ваші мрії. Але хоча удача посміхається вам, не забудьте критично і чесно поглянути на свою ситуацію і на всі дії, які ви збираєтеся зробити; вимірювати енергію, ресурси та час, необхідні для досягнення ваших цілей.

Незабаром у вас не буде проблем заробити більше грошей, у будь-якому випадку зірки дадуть вам своє благословення. Все, що вам потрібно зробити, це уникати ризикованих варіантів, скласти твердий план і бути мудрим.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page