fbpx
життєві історії
Три роки тому Рома на свою голову «провчив» дружину. Щоб поважала. Йому мужики порадили. Результат цього «вчення» виявився повністю протилежний тому, що ці друзі обіцяли!

Ніколи не намагайтеся зробити людині боляче для того, щоб їм було простіше управляти.

Біль буває різною, фізичної або психологічної, гризучої, ніби каріозний зуб день за днем ​​або різкою, але в будь-якому випадку вона – руйнує. І бумерангом б’є того, хто вирішив її використовувати як зброю.

Три роки тому Рома на свою голову «провчив» дружину. Щоб поважала. Йому мужики порадили. Результат цього «вчення» виявився повністю протилежний тому, що ці друзі обіцяли!

Рома – брат приятельки. Хороший хлопець… був, колись. Молодший син, улюблений. Може бути з цього ріс золотим хлопчиком. Не в сенсі багатства – яке багатство в сім’ї вчительки  мови і викладача фізики? Розумним. Все йому давалося легко, на відміну від старшої сестри.

І коли Рома не поступив, це стало для нього першим ударом.

Армія, напевно, другим. Кажуть, таких хлопчиків можна в армію пускати – псуються. Грубіють.Ніби навмисне вбираючи все найгірше, що тільки є навколо. Це з Ромкою і сталося. Добродушний хлопчина, який любив поезію перетворився… не зрозумій в кого, вже вибачте.

Освіту отримувати далі відмовився, вирішив податися в далекобійники. Подався… Отримав права, працював, потихеньку віддаляючись від сім’ї все далі і далі. Між рейсами почав випивати.

І коли раптом перестав – познайомився з майбутньою дружиною – батьки мало не свічки ставили, не дивлячись на те, що від таких потенційних невісток майбутні свекри зазвичай кривляться: старше на пару років, та ще й з дитиною.

Жили у неї, рік або два, не пам’ятаю точно, потім хлопець повернувся додому, з сумкою і п’яний в непотріб.

– Я його питаю, що сталося, – пихкала в трубку Катя, сестра. – А він каже – дістала вона, всі мізки виклювала, я з рейсу, розслабитися хочу, а вона ниє – вистачить пити, зіп’єшся!

Загалом, щоб поставити дружину на місце, Рома зробив, як мужики йому порадили, колеги. Стукнув по столу кулаком (добре ще не по дружині) і сказав їй: він, типу, чоловік, в домі господар, її з причепом взяв, оре як проклятий, а вона вдома з пузом сидить і ще невідомо від кого це пузо надула! Так-так, він щось все по відрядженнях, по всій країні, а вона тут на його бабки може всяких лівих шанує…

Стукнув, і спати пішов. На ранок йому сумку і зібрали…

Мама і сестра, почувши це, заплакали. Вони знати не знали, гадки не мали, що поповнення сімейства очікується, а тут ще таке…

По суті, їм невістка і даром не була потрібна, але з нею Рома не пив або пив десь подалі від них, вона про нього піклувалася, а тут на тобі – повернула. Ну, дзвонити кинулися, мирити, впевнені що помирять. Чекають дитину ж!

Ромка і сам був упевнений, що прийде дружина – йому мужики говорили, що жінки після такого швидко тихими стають. А вона не прийшла. І спочатку ввічливо, але наполегливо просила рідню її не турбувати. Потім і зовсім номера їх відправила… Так і не помирилися. Так і не народила. Так і розлучилися.

Ромка кілька років згадував її нехорошими словами і пив. Спочатку був упевнений – розлучилася бо не від нього дитина, і правильно мужики йому порадили – провчити! Потім змінив платівку і почав говорити щось про жіночу підлості і про те, що вона йому помстилася адже під дудку її не танцювали…

Катька давно від батьків з’їхала, а він так з ними і живе. Не працює… Спився остаточно. Вчора ввечері Катя написала – возила брата в черговий раз кодуватися, та толку, я історію і згадала.

Зараз спробувала порахувати: – Мужику тридцяти п’ять ледь-ледь виповнилося, виглядає на всі п’ятдесят. Стадія алкоголізму у нього зараз та, коли агресію змінює гостра жалість до себе і навпаки. У нападах жалості він ниє: раніше дружина була, а тепер взагалі нікому не потрібен…

Повторю: не намагайтеся зробити боляче близькій людині заради своєї вигоди. Бумеранг повертається. Дуже часто – з відсотками.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook