fbpx

Три роки тому від мене пішов до іншої чоловік. Я з двома дітьми відмовилася від аліментів але залишилася в квартирі свекрухи. В цьому ж будинку живе нездоровий старший брат колишнього чоловіка. Вчора прийшла Антоніна Василівна. Або я зголошуся на її умову, або збираю з дітьми речі

Я сама з села, сирота, росла в притулку. А чоловік мій колишній з селища під Києвом. Свого часу батьки чоловіка купили двом своїм синам по двокімнатній квартирі в райцентрі.

Коли хлопці виросли, вони переїхали від батьків в місто за 30 кілометрів і стали жити в своїх квартирах. В свою і привів мене жити Дмитро.

Жили ми нормально, народилося двоє діток. Чоловік у мене будівельник, я працюю у державній сфері.

Та мабуть з часом я стала Дімі не цікава, бо ти три роки тому він зустрів молодшу й гарнішу і пішов від мене. Вони живуть в Києві, народили дочку.

Я ж з двома дітьми відмовилася від аліментів але залишилася в квартирі свекрухи, це запропонували Діма в його батьки, я, звичайно,?погодилася.

Треба сказати, що в цьому ж будинку живе у своїй квартирі живе нездоровий старший брат колишнього чоловіка, Максим.

Він давно захворів, тому й без родини. Зараз стан його погіршується з кожним місяцем. Я іноді заходжу до нього, але дуже рідко, бо це сумна картина, та й ніколи мені за роботою і дітьми.

Рідні, хочу сказати, теж не дуже прагнуть за ним доглядати і часто навідуватися. Іноді бачу, як до Макса заходять його колишні колеги, виводять гуляти. Батьків його бачу дуже рідко.

Але вчора в місто маршруткою приїхала моя колишня свекруха. Зробила свої справи, а потім Антоніна Василівна прийшла до мене.

Вона сказала мені, що квартиру, в якій я живу з дітьми, вони з чоловіком будуть продавати, щоб зробити у себе ремонт в будинку і допомогти грошима моєму колишньому чоловіку, аби той придбав квартиру в Києві.

А мені мама Дмитра запропонувала переїхати в квартиру до Максима, доглядати його, а вони за це зроблять на мене дарчу на квартиру Максима.

Або я зголошуся на її умову, або збираю з дітьми речі і переїжджаю кудись, бо рішення про продаж вони вже прийняли.

А якщо я відмовлюсь, вони замість ремонту будуть з виручки за квартиру оплачувати Максиму доглядальницю.

І ось що мені робити? Я не хочу жити з Максимом, це буде дуже складно в морально, і фізично. А ще й діти у мене.

Максим все забуває поступово, дуже не охайний, все гірше ходить, вийти йому кудись самому взагалі не можна.

Подати на аліменти і шукати орендування житло? Але аліменти будуть малі, бо там теж жити. У мене зарплата теж не висока в я переживаю, що просто не витягну дітей.

Але й зголоситися на варіант свекрухи просто нестерпно для мене. І що робити? Я просто у безвиході.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page