fbpx
гороскоп
Три знаки Зодіаку, для яких друга половина дня 21 жовтня-2022 стане особливою і доленосною. Але не варто нехтувати порадами астрологів, вони дійсно важливі й допоможуть вам у всьому розібратися і прийняти правильні рішення. Вечір обіцяє бути цікавим. Скажіть те, що давно збиралися і що має для вас величезне значення

Три знаки Зодіаку, для яких друга половина п’ятниці 21 жовтня-2022 стане особливою і доленосною. Але не варто нехтувати порадами астрологів, вони дійсно важливі й допоможуть вам у всьому розібратися і прийняти правильні рішення – а вам це і треба.

Козеріг

Не поспішайте та не ризикуйте завтра після обіду. Це не той день і час, коли варто багато ставити на карту, щоб негайно досягти мети.

Експерти радять зачекати трохи, невдовзі складуться сприятливіші обставини. Поки ж можна обміркувати плани і вирішити, чим ви займетесь насамперед, а на чому зосередитеся пізніше.

У другій половині дня 21 жовтня для вас можливі добрі новини здалеку. Ймовірно, що старі знайомі зроблять якісь цікаві пропозиції. Тут можна без довгих роздумів відповісти згодою!

Можливі дивні збіги, завдяки яким зав’яжуться приємні знайомства. Вечір обіцяє бути цікавим.

Водолій

21 жовтня в цілому чудово підходить для вирішення проблем. Ви розумієте, як треба діяти, щоб усі труднощі якнайшвидше залишилися позаду.

Після обіду доведеться витратити якийсь час на виправлення чужих помилок, але це не викличе у вас роздратування. Ви поблажливі до слабкостей оточуючих, це допомагає згладити багато гострих кутів.

Вам завтра вдаватиметься спокійно і конструктивно обговорити важливі питання, у тому числі такі, через які колись виникали розбіжності з рідною людиною. Зараз ви здатні порозумітися навіть з тими, з ким раніше ніколи не ладнали.

Вечір – сприятливий час для важливої розмови з близькою людиною – скажіть те, що давно збиралися і що має для вас величезне значення.

Риби

Не поспішайте, особливо у другій половині дня. 21 жовтня безумовно не з тих днів, коли можна приймати рішення на ходу, говорити і робити все, що спадає на думку. Очевидні відповіді на запитання не завжди вірні.

Потрібен час, щоб у всьому розібратися, і він у вас є. Друга половина дня чудово підходить для спілкування, зустрічей із давніми друзями, обговорення справ, які цікаві всім. Ймовірно, що приємні розмови наштовхнуть вас на якісь цікаві думки, підкажуть, куди рухатися далі.

Вечір підходить для романтичного побачення, дає шанс щось змінити на краще у взаєминах із коханою людиною. Скористайтеся цією нагодою, яку дарує вам Всесвіт!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page