fbpx
гороскоп
Три знаки Зодіаку, які найважче переносять зиму: цим знакам потрібні теплі сонячні промені і багато світла, щоб повною мірою насолоджуватися життям

Три знаки Зодіаку, які найважче переносять зиму: цим знакам потрібні теплі сонячні промені і багато світла, щоб повною мірою насолоджуватися життям.

Деякі знаки зодіаку почуваються особливо погано взимку

Зима ще не сказала останнього слова, хоча погода надворі може їй суперечити. Найкраще це знають представники зодіаку, які переживають найскладніші моменти з грудня по березень. Вони “шкірою відчувають”, що це ще не кінець.

1. Лев

Сонце – це планета-охоронець Лева. Інакше не може бути – цьому знаку потрібні теплі промені і багато світла, щоб повною мірою насолоджуватися життям. Насправді з початку листопада зодіакальні Леви ховаються у своїй печері (тобто ховають кожен сантиметр свого тіла під теплою ковдрою) і впадають у сплячку.

2. Рак

Морозні ранки, вечори та дні, коли сонце окутане сірими хмарами, а світла не вистачає, є найгіршим можливим середовищем для зодіакального Раку. Цей знак потребує тепла, тепла в променях, вітру в волоссі і веснянок на носі. Ось чому взимку у вас поганий настрій і депресія.

3. Діва

Зодіакальна Діва повинна бути найбільш прагматичною з цієї групи. Вона може переносити складні умови, може пояснити собі, що зима існує, це наш клімат, потрібно просто пережити її. Однак це не змінює того факту, що люди-Діви не почуваються комфортно в зимові місяці. Тоді вони частіше дратуються і розчаровують своїх близьких. Тоді їм важко догодити чи зробити їх щасливими.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття, поділіться з друзями на facebook

You cannot copy content of this page

facebook