fbpx

Три знаки Зодіаку, які точно розбагатіють у квітні 2023 року: головна фінансова планета, також стає ретроградною!

Три знаки Зодіаку, які точно розбагатіють у квітні 2023 року: головна фінансова планета, також стає ретроградною!

Ми всі хочемо бути багатими та успішними, але іноді зірки вночі мають інші плани. Астрологи розповідають, яким знакам Зодіаку найкраще підходять для роботи та бізнесу квітень за зірками та планетами.

Перш за все, не забуваймо, що квітень сам по собі далеко не найсприятливіший період для активної роботи та заробітку. З 11 числа Венера позбавляє нас енергії, необхідної для мотивації. З кінця березня за ним йде Марс, який знаходиться в найгіршому положенні.

Крім того, 21 квітня Меркурій, головна фінансова планета, також стає ретроградним. Це свідчить про те, що в першій половині місяця варто намагатися активно займатися грошима і роботою, тому що після цього наші шанси розбагатіти і залишитися на хвилі удачі зводяться до нуля.

Телець

Тельцям пощастить у справах і на роботі, але тільки в тому випадку, якщо вони не витрачатимуть сили та енергію.

Важливо приділяти увагу речам, які приносять вам радість. Це основа фінансового та ділового зростання. Тому що неприємні та дратівливі речі можуть викликати у Тельця багато гніву, що може відштовхнути інших і загалом завадити їм зосередитися на важливих речах.

Що стосується покупок, то в квітні Тельці можуть дозволити собі придбати те, що змінить їх зовнішність. Можна відвідувати салони краси, оновлювати гардероб і купувати прикраси.

Лев

Фінансова удача Левам посміхнеться не кожен день, але періодично ці люди зможуть досягти поставлених цілей зі зниженими енергетичними витратами.

У квітні потрібно лише зловити вдалий момент для фінансового наступу.

Якщо у вас є мотивація, астрологи радять якомога швидше почати вирішувати проблеми та просувати свої ідеї. Це період, коли лінь вважається найнеприємнішою аморальністю фінансового зростання.

Великий успіх чекає на Левів, які змінюють оточення, подорожують, їздять у відрядження. Леви, які нещодавно почали або приступлять до нової роботи в квітні, можуть значно зміцнити своє становище. Крапка сміливості в поєднанні з методичністю та стриманістю дасть найкращі результати.

Скорпіон

Збільшити доходи та оптимізувати витрати Скорпіони зможуть завдяки контакту з іншими.

Швидше за все, помиляються ті представники Зодіаку, які думають, що можуть все зробити самі. У квітні варто прийняти допомогу оточуючих, особливо якщо вам не доводилося її просити.

Ви легко можете витратити зароблені гроші на ремонт квартири або будинку, покупку нових меблів і аксесуарів. Найголовніше – не опускати руки, адже фінансовий і діловий успіх ближче, ніж здається на перший погляд.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page