fbpx
гороскоп
Три знаки Зодіаку, яким в 2023 році слід готуватися до – ворогів!: вам варто так обійти ситуацію, щоб не отримати наслідків, про які будете дуже сильно шкодувати!

Три знаки Зодіаку, яким в 2023 році слід готуватися до – ворогів!: вам варто так обійти ситуацію, щоб не отримати наслідків, про які будете дуже сильно шкодувати!

В 2023 році вам буде не легко, оскільки на кожному кроці вам будуть попадатися недоброзичливці!

Буде важко, але ця ситуація зробить вас сильнішими! Ви будете за кілометр знати, добра ця людина, чи така, що хоче “нагрітися” на вашій доброті!

Вам варто бути дуже обережними, щоб ситуація не знайшла фатальних наслідків.

Терези

Вже на початку 2023 року Терези мають великі шанси пустити в своє життя “чорних” людей, які не принесуть їм нічого путнього. Вам буде складно сфокусуватися на чомусь хорошому, бо ці люди будуть вставляти вам палиці в колеса і робити все, щоб ви відчували себе пригнобленими. Через це ваш життєвий потенціал і енергія можуть різко зменшитися. Щоб уникнути цього, тримайте на відстані нових підозрілих людей. Слухайте підказки серця. Воно не помиляється!

Скорпіон

У вашому житті є люди, яким важливо знати, що вам гірше, ніж їм. Саме в наступному році вони почнуть активно проявляти негативні тенденції на вашу адресу. Будьте обережні, адже вони можуть створювати вам халепи за кожним кутом. Також вам варто припинити спілкування з людьми, які постійно ниють, що їм погано. Нічого доброго з ними не буде, ви тільки витратите свій час і ресурси на непотрібні розмови.

Ваше категоричне “ні” – врятує вас від небезпеки!

Козоріг

Козерогам доведеться активно захищатися від різного роду негативу. Єдина сфера, в якій вам пощастить – кохання. У всіх інших на вас чекають злі люди. Не виключено, що “колеги” все будуть робити у вас за спиною, через велику заздрість до ваших успіхів. Тому вам рекомендується все тримати в секреті і не ділитися зі співробітниками своїми планами на майбутнє.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua