fbpx
гороскоп
Це доля, не інакше!: Карти Таро на четвер дають доволі влучні підказки кожному знаку Зодіаку. Хто 13 жовтня 2022 року буде стрибати від щастя, а кому таки не вийде провести день без сліз!

Це доля, не інакше!: Карти Таро на четвер дають доволі влучні підказки кожному знаку Зодіаку. Хто 13 жовтня 2022 року буде стрибати від щастя, а кому таки не вийде провести день без сліз!

Гороскоп по картах Таро на 13 жовтня 2022 допоможе змінити ваше життя на краще.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Зірка

Гороскоп на сьогодні 13 жовтня 2022 по картах Таро говорить, що Овни можуть розраховувати на успіх, удачу, реалізацію планів. Усі ваші починання будуть успішними, принесуть прибуток і радість. Ви дієте правильно. Вас можуть помітити і зробити дорогоцінний подарунок.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Колесо Фортуни

Це дуже позитивна карта для Тельців. Вона обіцяє щастя, визнання в любові, укладення шлюбу, виконання бажання, довгоочікувану зустріч, набуття своєї долі, підвищення кваліфікації і просування.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Суд

Гороскоп по картах Таро для всіх знаків Зодіаку на 13 жовтня 2022 пророкує Близнюкам, що сьогодні кожен отримає те, чого він заслуговує. Карта символізує прояв кохання і подарує вдалу можливість. Також чекайте гарну новину, яка вирішить проблеми або принесе просування вперед.

Рак (22 червня-22 липня)

Колісниця

Карти Таро кажуть Ракам, що це буде дуже щасливий день для вас. Може бути виконання бажання, просування по кар’єрних сходах. Якщо докласти значних зусиль, то зможете домогтися підвищення зарплати.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Блазень

Карти Таро кажуть Левам, що цей день принесе сумнівні сюрпризи. Ви можете допустити дивну помилку або зробити необачний вчинок. Краще уникати роздратування і думати про кожне своє рішенні.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Світ

Гороскоп по картах Таро на сьогодні 13 жовтня 2022 говорить Дівам, що зараз ви перебуваєте під заступництвом удачі. Ви саме там, де треба, і тоді, коли потрібно. Все складається ідеально. Мрії стають реальністю.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Відлюдник

Терези сьогодні зможуть досягти своєї кінцевої мети, до якої довго йшли. Результат не за горами. Ви вже близькі до кінця шляху. Якщо мета тільки намічається, то сьогодні ви зрозумієте, як швидше її досягти.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Закохані

Карти Таро кажуть Скорпіонам, що 13 жовтня ви зможете побачити всю ситуацію в цілому. Якщо була проблема, вона вирішиться. Буде щирий прояв почуттів.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Сила

Таро-прогноз на 13 жовтня 2022 говорить Стрільцям, що сьогодні ви зрозумієте, як потрібно діяти, щоб досягти успіху. Загострена інтуїція, а ви здатні на сміливі вчинки. Удача на вашій стороні, потрібно лише діяти і не зволікати.

Козоріг (22 грудня — 19 січня)

Помірність

У Козерогів сьогодні дуже гармонійний день. Ви розслаблені і точно знаєте, чого хочете. Якщо ви погано себе почували, то в цей день настане одужання. У відносинах вийде вирішити проблеми, що давно вас мучать.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Жриця

Карти Таро радять Водоліям сьогодні прислухатися до своєї інтуїції — вона сьогодні у вас неймовірно сильна. Голос серця підкаже, як правильно вчинити в будь-якій ситуації. А голос розуму тільки допоможе у прийнятті вірного рішення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Сонце

Гороскоп по картах Таро на 13 жовтня каже Рибам, що вам випала дуже хороша карта, яка говорить, що день буде неймовірно вдалим. Він принесе успіх у справах, любов, можливе укладення шлюбу, або поповнення в сімействі. Всі починання цього дня принесуть приголомшливий успіх.

Гороскоп на 13 жовтня 2022 для всіх знаків Зодіаку розкриває секрети долі для кожного представника зодіакального кола і дарує найкращий шлях в життя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page