fbpx

Це мій другий шлюб. У першому шлюбі колишній чоловік пішов від мене до іншої жінки. Я тоді залишилася з чотирирічним сином на руках. Дякую моїм батькам, підтримували нас, як могли. Можна сказати, повністю взяли виховання і зміст свого онука на себе. Він майже весь час був у них. А мені мій тато купив квартиру та зробив у ній косметичний ремонт. Тож проживала я від них окремо

Це мій другий шлюб. У першому шлюбі колишній чоловік пішов від мене до іншої жінки. Я тоді залишилася з чотирирічним сином на руках. Дякую моїм батькам, підтримували нас, як могли.

Можна сказати, повністю взяли виховання і зміст свого онука на себе. Він майже весь час був у них. А мені мій тато купив квартиру та зробив у ній косметичний ремонт. Тож проживала я від них окремо.

Були створені всі умови, щоб я знову влаштувала своє особисте життя. Подружка познайомила мене з другом свого чоловіка. Він пішов проводжати мене додому і лишився на десять років.

Ми одружилися. Він теж мав другий шлюб. Від першого шлюбу мав доньку, яка проживала зі своєю мамою. Дівчинці вже було п’ятнадцять років. На мою думку, ми жили нормально. Обоє працювали.

Коли були разом, дивилися одні й ті самі фільми, багато сперечалися з різних дрібниць. Їздили разом у відпустку. Допомагали його мамі та дочці, а також моїм батькам.

Перший чоловік аліменти не платив і, мабуть, забув, що має сина. Загалом все було добре!

Але останні три роки мене почали відвідувати неприємні передчуття. Тоді моя мама захворіла. І я після роботи їхала одразу до неї до лікарні. Втомлювалася сильно і була гірша за загнаного коня.

Мені, мабуть, здавалося, що він якось віддалився. Не було до того. Потім мами не стало, і я зависла у депресії. І ось моя подруга сьогодні каже, що бачила фото сесію однієї жінки в інстаграм. Що на багатьох фотографіях вона з моїм чоловіком.

Я теж подивилася і переконалася, що це мій чоловік. Там він весь такий радісний і щасливий, цілується і обіймається з якоюсь не дуже молодою жінкою. А мені на відрядження посилався на складності з робочим проектом. Ось він і проект!

Я знайшла на столі в його кабінеті маленький аркуш паперу, він був розділений лінією згину на дві частини. Перший стовпчик був підписаний почерком мого чоловіка словом “бідність”, а другий стовпчик “багатство”.

З контексту стало ясно, що я належу до бідності, а моя суперниця до багатства. У другому стояло набагато більше плюсиків. Найбільше мене здивувало, що навпроти слова «любов» прочерк стояв у двох колонках.

Він прийшов додому, я не витримала і подала йому все. Він не відмовлявся, навпаки зрадів, що я цю тему порушила. Сказав, що я особу без грошей, а він безбідно пожити хоче. Що з тією жінкою йому у всіх сенсах цікавіше, а мені він може тільки подякувати за десять років життя. Ось і другий мій шлюб розпався.

Сиджу сама і не можу зрозуміти, що мені робити далі.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page