fbpx
Здоров'я
Це не проста реакція шкіри на мороз

 

Почервонiння шкiри на морозі – це друга фаза реакцiй органiзму людини на холод. Пiд час первинної реакцiї вiдбувається звуження судин, що супроводжується блiдiстю шкiрних покровiв. Пiсля цього починають запускатися механiзми термопродукування, отже шкiра червонiє.

Але якщо шкiра набуває надмiру червоного (навiть iнодi й синюшного) вiдтiнку, йдеться про алергiю на холод! В органiзмi виробляються холодовi антитiла, утворюються iмунiтетнi комплекси, котрi призводять до порушень властивостей
кровi. В результатi колiр шкiри змiнюється. У таких випадках потрiбно ретельно добирати засоби по догляду за шкiрою. Перед виходом на двiр (за кiлька хвилин) нанесiть на вiдкритi дiлянки шкiри жирний крем.

Щоправда, бувають i важчi реакцiї органiзму на холод. Наприклад, холодова кропив”янка, в результатi якої на шкiрi з”являється не лише почервонiння, але й пухирцi. Найчастiше таке трапляється на вiдкритих дiлянках шкiри, але буває й на тих дiлянках, котрi закритi одягом. Треба сказати, що холодова кропив”янка може розвиватися як самостiйно, так i на фоні iнфекцiйних захворювань, котрi супроводжуються пiдвищеним продукуванням антитiл.

Небезпечна така недуга тим, що при виникненнi її в дiлянцi верхнiх дихальних шляхiв це може призвести до набряку гортанi. Тому лiкування має проводитись пiд наглядом лiкаря.

Читайте також: ЗА СТРАШНИЙ ЗЛОЧИН ПАРУ ЗАСУДИЛИ НА ДВА РОКИ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Джерело.

facebook