fbpx

Це щось новеньке! Краще – “пристебніться”: що зірки приготували для вашого знака Зодіаку в останні деньки 2022 року. Вас очікують несподівані “сюрпризи”!

Це щось новеньке! Краще – “пристебніться”: що зірки приготували для вашого знака Зодіаку в останні деньки 2022 року. Вас очікують несподівані “сюрпризи”!

Меркурій ретроградний у Козерозі, Венера в союзі з Нептуном, потім утворює з’єднання з Плутоном. Основні астрологічні події відбудуться до кінця цього тижня і кінця 2022 року. Вони посилають особливу енергію, яка справляє дуже різний вплив на кожен із знаків зодіаку.

Дізнайся, що приготувала вам доля.

Робота, любов, сім’я, гроші… Як ці останні деньки року розгортаються для кожного представника Зодіаку? Зірки підготували для вас несподівані сюрпризи!

Гороскоп на останні дні тижня і року.

28 грудня Венера з’єднується з Нептуном, вносячи планетарну та романтичну гармонію в романтичні стосунки. Ретроградний Меркурій у Козерозі 29 грудня — це час відновити зв’язок зі своїми почуттями та реорганізувати наші плани.

Венера освітлює Плутон своїм світлом 1 січня 2023 року, це з’єднання посилює романтичні зв’язки та робить вашу чарівність магнетичною. Дізнайтеся, що зірки приготували для вашого знака зодіаку на останні дні грудня.

Овен

Не поспішайте, у вас ще є час, щоб покращити свою ситуацію на роботі. Зірки дадуть вам поштовх, необхідний для прискорення вашої професійної кар’єри. Якщо ви тримаєте свої романтичні стосунки в секреті, можливо, настав час оприлюднити їх.

Телець

Ви в мрійливому настрої. Думаючи про своє майбутнє, ви розглядаєте всі можливі сценарії. На роботі ви боретеся, щоб отримати роботу, на яку заслуговуєте. Що стосується грошей, слід очікувати нових джерел доходу. Зірки радять приділити час родині.

Близнюки

Сезон Козерога запрошує вас заглибитися в себе, приділити час собі та прийняти важливі рішення. Можливо, настав час делегувати завдання, які вас турбують. Заради свого благополуччя не соромтеся розривати зв’язки з токсичними людьми.

Рак

Замість того, щоб хотіти робити все швидше, краще відпустіть і дозвольте зіркам вести вас. На особистому рівні ви розвиваєте здорові стосунки. Ймовірно, ви зустрінете людину, яка стане вашим супутником життя.

Лев

Цей останній тиждень року надто насичений. Не хвилюйтеся, якщо вам здається, що ви надто багато працюєте! Ви скоро отримаєте винагороду за все це! Коли настануть вихідні, одягніться та виходьте. Вас чекають нові знайомства, ці люди стануть вашими друзями.

Діва

Як тільки Венера з’єднується з Нептуном, це приносить вам романтичні вібрації та створює теплу атмосферу у вашій дружбі та романтичних стосунках. Однак зірки радять вам залишити своє его позаду. Це запорука успіху в роботі.

Терези

Ви відчуваєте себе приголомшеним! У вас так багато справ, і ви не знаєте, з чого почати. Рішення полягає в тому, щоб навчитися говорити “ні”, коли це вам не підходить. Зірки запрошують вас спростити своє повсякденне життя та навчитися визначати пріоритет свого благополуччя.

Скорпіон

Ретроградний Меркурій у Козерозі дає вам час по-справжньому обдумати все, що ви хочете сказати, і як це сказати. Все, що ви робите протягом цього тижня, буде змінним. Це піде на вашу користь, оскільки ви можете надолужити згаяне, якщо припуститеся помилок. Зірки згодом виконають ваші бажання!

Стрілець

Знайдіть хвилинку, щоб переглянути все, через що ви пройшли за останні кілька років. Вам довелося більше працювати, щоб прогресувати, тож ви заслуговуєте на досягнення вершини. Тим не менш, ви налаштовані веселитися, оскільки ваша правляча планета, Юпітер, знаходиться в Овні.

Козоріг

Ви дуже наполегливо працювали та боролися більше, ніж будь-коли, щоб зробити цей проєкт, який дуже близький вашому серцю, успішним, але ви відчуваєте, що нічого не робиться. Продовжуйте в тому ж темпі, навіть якщо ви не бачите результатів. Зараз не час починати щось нове або змінювати зроблене.

Водолій

У вас немає ні часу, ні сил, але ви абсолютно повинні помиритися з собою. Період спокою, відпочинку та усамітнення – найкраще, що можна зробити в цей сезон Козерога. Прийміть невідоме, і зірки запропонують вам можливість відродитися знову.

Риби

Ці останні деньки грудня обіцяють бути пекельною поїздкою, тому пристебніться, Риби! Оскільки Венера в союзі з Нептуном, ви почуваєтеся більш сентиментальними, ніж зазвичай, до своїх друзів, родини та партнера. Меркурій у Козерозі пропонує вам переглянути свої цілі на наступний рік. Будьте готові, адже у вас багато справ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page