fbpx

Це станеться вже у ці вихідні, тож будьте напоготові: всесвіт попереджає ці два знаки Зодіаку. Зустріч з такими людьми не принесе нічого хорошого!

Це станеться вже у ці вихідні, тож будьте напоготові: всесвіт попереджає ці два знаки Зодіаку. Зустріч з такими людьми не принесе нічого хорошого!

Двом знакам Зодіаку загрожують зустрічі з “чорними” людьми вже у ці вихідні! 10-11 вересня – важкий день!

Астроексперти виділили знаки Зодіаку, представникам яких загрожують зустрічі з небезпечними людьми вже у два наступні дні. Читайте і мотайте на “вус”, щоб не потрапити в халепу!

Всесвіт попереджає такі знаки Зодіаку, як: Стрільці та Риби.

Стрілець

Неприємності будуть підстерігати Стрільців особливо на вихідних – 10 і 11 вересня. Недоброзичливці і заздрісники можуть влаштувати масу проблем і неабияк зіпсувати життя представникам цього знака. Стрільцям важливо бути обережними і не довіряти всім підряд свої плани, таємниці та іншу важливу інформацію.

Найкраще ситуацію брати під свій особистий контроль. Тоді більшу частину цих неприємностей можна буде уникнути або хоча б знизити ймовірність найгірших наслідків.

Риби

Для Риб кінець поточного тижня ознаменується масою проблем на любовному фронті конкретно через третіх осіб. Можливі зустрічі з суперниками (суперницями) або навіть “гучні” викриття любовних трикутників і тривалих зрад. Загострювати ситуацію буде ретроградний Меркурій. Зірки радять бути обережними і прислухатися до інтуїції. Вона цими днями допоможе таємне зробити явним.

Беріть на замітку поради Всесвіту і нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page