fbpx

Це велике випробування: точний гороскоп на вихідні 1 – 2 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Не все пройде гладко, та Всесвіт дає певні підказки!

Це велике випробування: точний гороскоп на вихідні 1 – 2 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Не все пройде гладко, та Всесвіт дає певні підказки!

Гороскоп на вихідні на 1– 2 квітня 2023 року для кожного знаку зодіаку (Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби)

Гороскоп на вихідні 1-2 квітня розкриває, що нас чекає найближчими днями. Не всі знаки зодіаку будуть щасливі.

Немає планів на суботу ввечері? Перевірте свій гороскоп на вихідні з 1 по 2 квітня 2023 року

Гороскоп на вихідні для Овнів (21 березня – 19 квітня)

Овен може розраховувати на приємний сюрприз. Вихідні пройдуть спокійно і ви зможете повністю відновити сили. Не вимикайте звук свого телефону, тому що хтось із ваших близьких хоче повідомити вам хороші новини.

Гороскоп на вихідні для Тельців (20 квітня-20 травня)

Телець зігнеться під тягарем обов’язків. Виявиться, що кінець тижня буде для вас надзвичайно насиченим. Усе через наближення свят. Замість того, щоб жертвувати собою заради інших, зверніться за допомогою до своїх близьких. В ідилічних стосунках.

Гороскоп на вихідні для Близнюків (21 травня – 20 червня)

Близнюки попросять про допомогу. Не відмовляйтеся, адже ваші поради та підказки можуть вплинути на майбутнє близьких вам людей. У стосунках стежте за тим, що ви говорите, і якщо ви зобов’язуєтеся до чогось, не будьте безпідставними.

Гороскоп на вихідні для Раків (21 червня-22 липня)

У суботу Рака будуть роздирати внутрішні протиріччя. З одного боку, ви будете насолоджуватися щастям своїх близьких, а з іншого – відчуватимете укол ревнощів. Нехай це не видно, адже наступного разу ніхто не захоче розділити з вами ваше щастя.

Гороскоп на вихідні для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев буде розраховувати на приємну зустріч з близькими людьми. На жаль, сімейні конфлікти зіпсують домовленості, і вся ситуація сильно позначиться на вашому самопочутті.

Гороскоп на вихідні для Діви (23 серпня – 22 вересня)

Діва відчує розчарування і обман. Ви очікували великих змін або важливої ​​заяви, але замість цього це були лише порожні обіцянки. Коли емоції вщухнуть, ви зрозумієте, що не можна побудувати власне щастя на рішеннях інших людей.

Гороскоп на вихідні для Терезів (23 вересня – 22 жовтня)

Терези проведуть вихідні в колі сім’ї. Але якщо ви розраховуєте на розслаблення, то будете розчаровані. Ви пропустите роботу в неділю. У вас може бути багато справ, але ви не повинні нікого няньчити та обслуговувати. У суботу вирушайте на прогулянку наодинці.

Гороскоп на вихідні для Скорпіона (23.10 – 21.11)

На Скорпіона чекає велике випробування. Навіть коли ви втомилися, вас чекає багато зусиль. Це буде важко, але кінцеві результати змусять вас пишатися собою. Якомога більше відпочивайте і зосередьтеся на маленьких задоволеннях. Зрештою, ти на щось заслуговуєш у житті.

Гороскоп на вихідні для Стрільців (22.11 – 21.12)

Усі вихідні у Стрільців будуть мушки в носі, адже у коханих інші плани на ці дні. У повітрі буде витати сімейна суперечка. Подумайте, чи хотіли б ви, щоб хтось змусив вас змінити свою думку? Ви знаєте відповідь.

Гороскоп на вихідні для Козерога (22.12 – 19.01)

Козеріг буде розсіяним, тому що він буде постійно турбуватися про те, на що не має впливу. Натомість зробіть щось для вас. Сходіть на прогулянку або зустріньтеся з родиною. Ви ризикуєте своїм здоров’ям заради того, що може ніколи не статися.

Гороскоп на вихідні для Водоліїв (20 січня–18 лютого)

Водолій довго думав про те, що буде в суботу. На жаль, вас чекає велике розчарування, адже це були лише порожні обіцянки. Стережіться грошей. У вашій орбіті з’явилася людина, яка не має по відношенню до вас добрих намірів.

Гороскоп на вихідні для Риб (19 лютого–20 березня)

Риба матиме твердий горішок. Хтось із близьких вас умовить зробити щось, що повністю змінить ваш спосіб життя. Добре обдумайте своє рішення. Після прийняття рішення прийняті рішення будуть обов’язковими.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page