fbpx
Економіка
“Це виклик”: Гройсман пояснив перенесення траншу МВФ для України

Перенесення виділення Україні траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) викликаний зміною економічної ситуації в країні через блокаду на Донбасі і став новим викликом для влади. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу “Україна”.

“МВФ переніс розгляд питання України] для того, щоб оцінити і подивитися на те, які макроекономічні показники будуть 2017 року. Я підкреслюю те, що це ще один виклик для мене, як прем’єр-міністра, щоб з ним справитися”, – сказав Гройсман.

Прем’єр нагадав, що, крім втрат безпосередньо від блокади, Україна на Донбасі втратила підприємства, які платили податки в Україні, а також доступ до українських надр на непідконтрольній території. У зв’язку з цим країні доведеться переглянути прогноз економічного зростання, заявив прем’єр.

“Це черговий виклик для нас для всіх, і я тут не зраджую абсолютно своїй позиції: блокада, яку ініціювали кількасот людей, – вона була не в інтересах України, а була в інтересах Росії”, – підкреслив Гройсман.

Читайте також: БУДІВЛЮ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ РІВНОГО ОБСТРІЛЯЛИ З ГРАНАТОМЕТА

Нагадаємо, вчора питання України, призначене до розгляду на 20 березня, зникло з порядку денного засідання ради директорів МВФ. Тепер порядок денний розписана до 24 березня, і України в ній немає.

Джерело.

facebook