fbpx
життєві історії
Це взагалі нормально? Свекруха моя після 60-ти поринула у всілякі дієти, езотерику, експерименти… І чоловіка, свекра, потягла у все це. Все б нічого, але як збираються до нас в гості, а це буває частенько, бо живуть в сусідньому містечку, вона заздалегідь телефонує і замовляє страви, якими їх пригощати. То без м’яса, то саме молочне, то з такими спеціями, то вони тільки сире їдять… Мене це вже, якщо чесно

Це взагалі нормально? Свекруха моя після 60-ти поринула у всілякі дієти, езотерику, експерименти… І чоловіка, свекра, потягла у все це.

Все б нічого, але як збираються до нас в гості, а це буває частенько, бо живуть в сусідньому містечку, вона заздалегідь телефонує і замовляє страви, якими їх пригощати.

То їм без м’яса, то саме молочне, то з такими спеціями, то вони тільки сире їдять… Мене це вже, якщо чесно так дістало.

Ще ладно, якщо вони самі їдуть нас навідати, то грець з ними, нехай ту куркуму хоч ложками їдять і нічого, крім неї.

Але коли це збираються на якісь родинні свята гості – родичі, друзі – і вона починає за столом носа вернути і розповідати, хто ті люди, що дозволяють собі бідних звіряток їсти… Або про те, що куркуму варто кілограмами їсти і буде всьому людству щася… Або про аюрведу і молочні продукти, які дарують життєву силу, але споживати можна лиш ті, які щойно з-під корівки, а все інше – то не їжа, а сміття…

Ну, ви зрозуміли. Це переходить всякі межі і стає нестерпно.

Я заборонила їй дітям нашим проповіді свої читати, що достатньо три години на добу спати, але варто вставати о 4-й ранку і до 7-ї медитувати, наповнюватися силою сонечка, так вона аж на два тижні образилася, не спілкувалася зі мною, не дзвонила. Так добре було!

Але на довго її не вистачило. І ось уже на вихідних вони будуть у нас… Чоловік каже: терпи, то нам зарахується. Йому смішно. А от мені вже ніскілечки, якщо чесно. Насмажу котлет зі свинини, і нехай як хочуть.

Автор – Олена К.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook