fbpx
життєві історії
– Це якась помилка, у мого чоловіка немає дітей! – Але на тому кінці, вже поклали трубку. Роз’яснень Маші довелося чекати довго, Ігор повернувся на роботу тільки до кінця робочого дня. Маші було вже двадцять вісім, заміжня вона жодного разу не була, дітей не мала поки не зустріла свого чоловіка. Зате мала хорошу машину і квартиру, яку заробила на превелику силу. В особистому житті все якось не складалося. Дівчина не вірила розведеним чоловікам і не розглядала чоловічі кандидатури з сумним досвідом в сімейному житті!

– Це якась помилка, у мого чоловіка немає дітей!

Маші було вже двадцять вісім, заміжня вона жодного разу не була, дітей не мала. Зате мала хорошу машину і квартиру, яку заробила на превелику силу. В особистому житті все якось не складалося. Дівчина не вірила розведеним чоловікам, а таких, які ще не були одружені, серед її ровесників не було.

На роботі весь колектив знав про принципи своєї молодої начальниці. Всі мовчки шкодували її і пророкували Маші самотню старість. Але доля жінки склалася досить не передбачувано.

Новий заступник Маші, Ігор, приїхав з іншого міста. Видатний такий, красивий чоловік. Він сподобався не тільки всієї жіночої частини колективу, а й самої Маші зокрема.

– От би і ще й ніколи не одружений був!

Так думала дівчина, але все не знаходила вільного часу, щоб спуститися до відділу кадрів і подивитися особиста справа нового працівника. Зате сам Ігор часу дарма не втрачав. Влаштувавшись на робочому місці, він почав надавати знаки уваги Марії Олександрівні і вже через тиждень запросив її на побачення в ресторан.

Подружившись і з іншими працівниками свого відділу, Ігор встиг дізнатися переваги начальниці в кольорах, їжі та про те, що вона не розглядає чоловічі кандидатури з сумним досвідом в сімейному житті. Ігор був колись одружений, але овдовів пару років назад, тому вирішив приховати факт наявності штампа в паспорті.

Маша швидко закохалася в Ігоря. Вже через пару місяців зустрічей коханий зробив їй пропозицію. Вони вже мали йти в ЗАГС подавати заяву, як Ігор раптом виявив, що втратив барсетку з документами, потрібно було терміново відновлювати паспорт.

Насправді ж, чоловік побоявся, що наречена побачить штамп про шлюб і… запис про те, що у нього є дитина…

Через два тижні «чистий» паспорт був готовий і Маша з Ігорем подали все ж заяву. Весілля було красивим, а медовий місяць молодята провели на екзотичних островах.

Задоволені і щасливі Маша і Ігор вийшли на роботу.

У той день, коли пролунав цей дивний дзвінок в кабінеті Марії Олександрівни, Ігор залишив свій телефон вдома.

– Вітаємо! Ігор Валерійович тут працює?

– Так. Тільки зараз його немає на місці, від’їхав з виробничих питань. А що ви хотіли?

– З його матір’ю стався нещасний випадок і його неповнолітня дочка, яка перебуває з нею в той момент, тепер залишилася без піклування дорослих. Ви не могли б передати Ігорю Валерійовичу, що він повинен терміново приїхати за нею?

– Це якась помилка, у мого чоловіка немає дітей!

Але на тому кінці дроту вже поклали трубку. Роз’яснень Маші довелося чекати довго, Ігор повернувся на роботу тільки до кінця робочого дня.

– Навіщо ти мене обманював? Ти був одружений і у тебе є дочка!

Ігор не став з’ясовувати яким чином дружина дізналася про все це.

– Я дуже боявся втратити тебе… Пробач… Моїй дружини не стало, коли Аня була зовсім маленькою. Моя мама допомагала мені ростити її. Вона ж і вмовила мене залишити дочку з нею, коли мене перевели сюди. Я планував забрати її незабаром, але зустрів тебе і полюбив. Я дуже сподівався, що з часом все вирішиться як щось само собою…

Маші стало шкода і Ігоря та його маленьку дочку… вона відчула себе якоюсь безсердечною і раптом згадала про матір коханогоного.

– Ой, що ж ми сидимо! Там з твоєю мамою щось трапилося, треба терміново їхати за дівчинкою і дізнатися все…

Ігор зрозумів, що Маша пробачила його і радісно обняв кохану. Потім подружжя поїхало до рідного міста Ігоря забирати п’ятирічну Аню. Виявилося, що бабуся невдало впала і зламала ногу.

Стан літньої жінки було не критичним, але про всяк випадок її помістили в стаціонар. Додзвонитися до Ігоря ніхто не міг, тому на прохання матері, лікуючий лікар і подзвонив на робочий номер.

Тепер вся ця велика сім’я живе разом. Маша дуже рада, що у неї є така доросла дочка, а незабаром чекає ще й на появу сина.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook