fbpx

Цей день – для всіх нас велика нагода.”Дзеркальна” дата 12.12 принесе великі гроші, тільки використовуй її силу правильно! 12 грудня 2022 року – дуже особливий день. Що потрібно встигнути зробити у дзеркальну дату

12 грудня 2022 року – дуже особливий день. Дзеркальна дата 12.12.2022 поєднує в собі одразу п’ять двійок, і це значно підвищує наші шанси загадати бажання, яке неодмінно здійсниться. Як саме це потрібно зробити і яку силу має двійка в нумерології? Розповідаємо!

У нумерології двійка вважається одним із найсильніших чисел, оскільки воно гармонійне саме по собі.

Двійка несе у собі позитивну енергетику і знаменує зміни на краще. Причому це може стосуватися різних сфер життя. Наприклад, це число спрацьовує як провісник покращення робочих справ.

Тому 12 грудня 2022 року можна сміливо здійснювати якісь угоди або робити грошові вкладення. Вигідне знайомство, довгоочікуване весілля чи переїзд у нову квартиру – все це може статися під впливом п’яти двійок цієї дати.

Крім того, магічна цифра дарує спокій і гармонію навіть у найважчих ситуаціях. Завдяки йому ти зможеш знайти баланс у будь-якій справі, за яку не візьмешся. Це чудовий день, щоб нарешті помиритися з людиною, яка тобі дорога.

Нумерологи попереджають, що двійка несе в собі не тільки позитивну енергетику. Також у ній прихована певна двоїстість, яка дуже легко може виявлятися у людській сутності. Тому так важливо бути чесним цього дня, не брехати, не хитрувати і не пліткувати.

Якщо скласти всі числа дня та місяця цієї дати, то вийде 6. У нумерології шістка також символізує гармонію та добробут. Можна сказати, що сила цього дня лише подвоюється, якщо правильно налаштувати свою свідомість і не робити дурниць.

Крім того, шістка вважається символом кохання. Тому в цей день так важливо виявляти свої світлі почуття до близьких людей, тварин і просто до природи. Вирушай у парк на прогулянку і захопи з собою корм для птахів. Погодуй бездомного собаку або дай милостиню людині, яка цього потребує. Добро повернеться у сто разів!

Що потрібно встигнути зробити у дзеркальну дату

12 грудня 2022 – ідеальний день для того, щоб почати життя з чистого аркуша. Можливо, ти давно хочеш залишити роботу або відкрити свій бізнес. Сядь і пропиши подальший план дій, чого б він не торкався.

Візуалізуй свої бажання, щоб вони стали дійсністю.

Якщо ти хочеш отримати благословення Всесвіту, цього дня радимо довго не затримуватися в ліжку. Встань раніше і почни свій ранок з приємних ритуалів. Зроби зарядку, прийми душ і приготуй смачний сніданок.

12 грудня постарайся помічати, що ти відчуваєш і чого хочеш. Хоча робити це варто не лише у дзеркальні дати. Пам’ятай, що себе треба берегти.

Порадуй себе тим, що ти завжди відкладаєш на потім через брак часу. Цей день має бути максимально приємним та спокійним. Тож не надумай сперечатися з близькими: усі конфлікти варто оминати.

Тим, хто давно перебуває у стосунках, сьогодні може пощастити. Наприклад, кохана людина зважиться зробити тобі пропозицію.

Також у цей день нумерологи радять взяти участь у якомусь благодійному проекті. Або ж зайнятися цим самостійно. Допомагаючи іншим людям чи тваринам, ти неодмінно залучиш у своє життя удачу та достаток!

Як загадати бажання у цей особливий день

Віддані прихильники нумерології знають, що будь-яка дзеркальна дата підходить для того, щоби загадати бажання. Але робити це потрібно правильно. По-перше, важливо добре подумати, перш ніж щось бажати, зрозуміти, чи ти хочеш цього насправді.

По-друге, в жодному разі не можна бажати комусь зла. Мстивим особам воно повернеться в сто разів і ще більше нашкодить. Крім того, бажай щось конкретне, а чи не абстрактне. Якщо ти відправиш у космос посил із проханням стати щасливою людиною, навряд чи станеться диво. Потрібна конкретика.

Щоб бажання напевно справдилося, найкраще загадувати його рівно о 12:12 або ж о 24:12. Бажання важливо вимовляти вголос. Але його можна і записати. Щоправда, для цього доведеться здійснити цілий ритуал.

Напиши своє заповітне бажання 12 разів на листочку, щоразу починаючи з нового рядка. Постарайся не писати слова хочу та бажаю. Наприклад, можна використати вираз “мені потрібно”чи “я мрію”. Потім розріж листок на 12 частин. Перед сном кожну з них сховай по квартирі у різних місцях. Вранці всі папірці потрібно зібрати і спалити, коли настане наступна дзеркальна дата.

Звісно, не всі вірять у магічну силу дзеркальної дати. Для когось 12 грудня стане звичайним днем, схожим на будь-який інший. Але в нашому рутинному повсякденному житті не вистачає чогось особливого. Чому хоча б на один день не відключити свій скептицизм і не довіритися Всесвіту?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page