fbpx

Цей лютий буде особливим: на нас чекає вогняний повний місяць у Леві, мрійливий День Святого Валентина та містичний молодик. Що варто зробити, а від чого краще відмовитися в ці дні!

Цей лютий буде особливим: на нас чекає вогняний повний місяць у Леві, мрійливий День Святого Валентина та містичний молодик. Що варто зробити, а від чого краще відмовитися в ці дні!

Цей лютий буде винятковим місяцем. У цьому переконані астроексперти. Нас чекає кілька важливих подій. Що принесе нам вогняний повний місяць у Леві, мрійливий День Святого Валентина чи містичний молодик?

За словами астрологів, цей лютий буде винятковим

Лютий 2023 року – місяць, не схожий на жодний інший. Жодна планета весь місяць не ретроградна, взагалі жодна. Тож ті випадкові ускладнення та збої, які є перешкодами в нашому повсякденному житті, візьмуть перерву.

Астрологи також позитивно бачить, що Сонце більшу частину місяця перебуватиме в знаку Водолія, куди воно вже увійшло 21 січня. Вони переконані, що це принесе добро у все наше життя.

Сезон Водолія полягає в тому, щоб творити добро, піклуватися про менш щасливих і підтримувати справи та благодійні організації, які потребують нашої допомоги. Крок вперед для тварин, для пригноблених меншин і рівність для всіх, ось шлях, яким нас поведе Водолій.

Вогняний повний місяць у Леві

У перший тиждень лютого на нас чекає астрологічно дуже важлива подія – вогняний повний місяць у Леві. Зокрема, ми можемо чекати його вже 5 лютого. Це повинно розпалити нашу чарівність і бажання творчого самовираження. У цей час слухайте своє серце і пробуйте щось нове. Положення планети Уран в цей час викликає ряд несподіванок.

Меркурій у Водолії підтримає оригінальність

На другому тижні лютого важливою датою є 11 лютого. Це призведе до того, що планета Меркурій приєднається до Сонця та Сатурна у повітряному знаку Водолія, де вона залишиться до кінця місяця. Цей транзит значною мірою сприяє оригінальності, нестандартному мисленню, незвичайним ідеям і кінцю обмежень.

Потрібно не стримуватися в цей час. Ця астрологічна подія також бажає налагодити співпрацю та проєкти, в яких ви будете брати участь як команда.

Мрійливий День святого Валентина завдяки положенню планет

Усі закохані, безперечно, з нетерпінням чекають справжнього роману до Дня Святого Валентина, який чекає на них 14 лютого. Місяць у цей час перебуває у Стрільці, що говорить про те, що цьогорічний День Святого Валентина може бути більш насиченим діями та пригодами, ніж у минулі роки.

Пам’ятайте, що вашій фантазії немає меж, коли ви готуєте сюрприз для своєї половинки. Завдяки розташуванню планет Венери та Нептуна День Святого Валентина повинен бути мрійливим і чарівним.

Вхід Сонця в Риб

21 лютого Сонце увійде в знак Риб. Енергія цього водного знака тонка, ефірна, романтична та емоційна. Це пробуджує нашу чутливу сторону.

Він також підтримує нас у художньому та творчому вираженні наших почуттів і думок. З кінця січня в цьому знаку рухається планета кохання Венера. Вона привносить у наше життя мрійливу та чарівну атмосферу.

Містичний молодий місяць

Молодик цього разу припадає на 20 лютого. У цей час Місяць знаходиться в знаку Риб, а наступного дня Сонце також увійде в цей знак. Це означає, що настає надзвичайно містичний час, коли Всесвіт зосередиться на тому, щоб “підштовхнути” вас до ваших найпотаємніших бажань. Потім з’єднання з планетою Сатурн дає людям сміливість втілювати свої фантазії в реальність.

Венера в Овні

У зв’язку з найважливішими астрологічними подіями лютого не можна не згадати про входження планети Венера в знак Овна, яке відбувається відразу після молодика. Венера в цьому знаку вогню робить нас більш егоїстичними у стосунках. Але не обов’язково в негативному сенсі, це також може бути роз’яснення того, чого ми хочемо від партнерства.

Це також позбавляє нас сором’язливості під час побачень. Тому не бійтеся зробити перший крок, якщо ви самотні і довго вагалися, чи підходити до певної людини.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page