fbpx
гороскоп
Цей місяць принесе удачу всім вам, дорогі знаки Зодіаку. Єдине питання: яка частина вашого життя буде яскравою? Не проґавте шанс скористатися перевагами енергії, що надходить!

Цей місяць принесе удачу всім вам, дорогі знаки Зодіаку. Єдине питання: яка частина вашого життя буде яскравою? Не проґавте шанс скористатися перевагами енергії, що надходить!

Якщо ви починаєте відчувати тривогу, ви можете звинуватити в цьому астрологію. Це тому, що сезон Стрільця припадає на період з 22 листопада по 21 грудня, а знак вогню заохочує нас розширювати свій кругозір і кидати виклик своєму допитливому розуму.

Гарний настрій Стрільця на наступний місяць, тому, щоб отримати максимум користі від цього щасливого періоду, вам потрібно знати, як сезон Стрільця впливає на ваш особистий знак Зодіаку.

Це також духовний час, тому зараз ідеально підходять саморефлексія та молитва. Загалом, це потужний час для розширення, вивчення та усунення деяких речей зі свого життя.

Енергія Стрільця означає вивчення нового та відкриття нашого розуму. Починає розширюватися кругозір, тому це чудовий час для фізичного і розумового, духовного розвитку.

Цього року сезон Стрільця починається 23 листопада з дуже оптимістичним молодиком у його знаку народження, що створює сприятливий період для визначення наших бажань і перших кроків до їх реалізації.

Молодий Місяць буде в той самий день, що й Юпітер, правляча планета Стрільця, але планета, яка приносить усім нам удачу, вийде з ретроградного руху та продовжить свій прямий транзит у Рибах. Таким чином для всіх нас відновлюється добра карма, ми чітко бачимо все, що досі було таємницею.

Тож одне можна сказати напевно: Всесвіт прихильний до нас, і в нашому житті з’явиться довгоочікувана удача.

Читайте далі, щоб дізнатися, як сезон Стрільця 2022 року впливає на ваш знак зодіаку та як ви можете скористатися перевагами енергії, що надходить.

Овен

Слідкуй за своєю цікавістю, дорогий Овен. Це веде до важливих подорожей, які можуть вам добре послужити в кінці року, особливо тому, що наступного року Юпітер, планета удачі та достатку, ось-ось увійде у ваш знак.

Настав час знову знайти себе і стати кращою версією себе, тим більше, що Всесвіт зараз на вашому боці і підтримає ваші ініціативи. Щоб підготуватися до того, що чекає попереду, зробіть щось нове, навчіться чогось, запишіться на курс або удоскональте свої загальні знання.

Телець

Від усіх подій і ситуацій, з якими ви зіткнулися цього року, у вас ще залишилася енергія, любий Телець.

Не бійтеся змін – ви можете отримати цінні уроки, поставивши себе на перше місце, незважаючи на те, кого або що вам доведеться залишити позаду.

Після періоду інтенсивної трансформації, спричиненого сонячними затемненнями останніх місяців, ви зосереджуєтеся на завершенні та підготуєтеся до нового початку 2023 року. Продовжуйте відпускати, щоб звільнити місце для того, що призначено для вас.

Близнюки

Покладатися на свої близькі стосунки в цей період може бути найкращим, що ви можете зробити, дорогі Близнюки. Не бійтеся просити допомоги, якщо вона вам потрібна.

Ретроградний Марс у вашому знаку досить уповільнює ваш розвиток у цей період. Перша надія на те, що все повернеться на круги своя, з’явиться лише 7 грудня. Тим часом не втрачайте впевненості та просіть людей навколо вас робити щось за вас якомога більше.

Рак

Ви можете відчувати себе дуже мотивованими та зосередженими на своєму повсякденному житті, любий Рак. Вогняна енергія Стрільця надихає ваше честолюбне серце, насолоджуйтесь цією новою впевненістю!

Робота та святкування будуть на першому місці, але також подбайте про те, щоб у вас був час усамітнитися та відпочити, коли вам це потрібно.

Лев

Сезон Стрільця — ваша муза, любий Лев, тож зустрічайте його з розпростертими обіймами та насолоджуйтесь цікавою та життєрадісною енергією цього вогняного знака!

Це чудовий час для творчості, тому досліджуйте свою мистецьку сторону в усьому, що ви робите, навіть у прибиранні, навіть у сервіруванні вечері, навіть у виготовленні подарунків.

Діва

Хто сказав, що вам не комфортно почуватися в суєті сезону Стрільця, дорога Діва? Те, що має бути зроблено, зрештою буде зроблено. Пора Стрільця зараз запрошує вас відпочити та провести час із сім’єю.

Домашнє життя займає центральне місце в сезон Стрільця, ідеально підходить для того, щоб відпочити від роботи та зосередитися на близьких

Терези

Настав час позбутися своєї ліні, дорогі Терези! Сезон Стрільця дає вам змогу розвивати свій розум і перевіряти власні межі. Слідкуйте за великими відкриттями прямо зараз. У вас з’являться чудові ідеї на майбутнє, які ви зможете легко розвинути та реалізувати зараз.

Скорпіон

Удача може знайти шлях до вашої кишені, дорогий Скорпіоне. Це чудовий час, щоб поекспериментувати з новими джерелами доходу, можливо, монетизувати хобі.

Будьте обережні, як ви заробляєте та витрачаєте свої гроші, тому що всі ці бонуси та великі виграші можуть піти швидше, ніж ви можете порахувати.

Стрілець

Куди вітер понесе вас далі, любий Стрілець? Незалежно від того, чи збираєтеся ви заново відкривати себе чи переживаєте значні духовні відкриття, це чудовий час, щоб відпочити та зосередитися на своєму зростанні.

Козоріг

Якщо все починає здаватися туманним, дорогий Козоріг, тобі, можливо, захочеться перейти до суті.

Оптимістична енергія Стрільця підтримує ваші зусилля для досягнення ваших цілей, але вам потрібно знайти час для саморефлексії.

Коли Меркурій і Венера увійдуть у ваш знак у грудні, ви відчуєте себе сильнішими та зосередженішими. Протягом кількох місяців ви починаєте все ретельно планувати й організовувати. Тепер ви повинні зрозуміти, що більше не можна витрачати час на безглузді справи або дивні амбіції.

Водолій

Сезон Стрільця дає вам змогу врятувати світ, любі Водолії. Розраховуйте на підтримку друзів і розширюйте своє коло спілкування.

Це ідеальна можливість зв’язатися з найдальшими родичами та друзями в інших країнах. Радість відновлення зв’язку з цими зв’язками робить ваше життя більш чарівним, чимось, що ви поділяєте у відчутті задоволення, яке ви відчуваєте.

Риби

З Юпітером і Нептуном у чудовому положенні у вашому знаку, дорогі Риби, будь-які ваші прагнення можуть здійснитися. Цей період дає вам імпульс, а також сміливість вимагати своїх прав, просування по службі чи переваг, на які ви заслуговуєте.

Сюрпризом буде ваша можливість отримати те, що ви просите. Зараз Всесвіт працює на вашу користь, щоб зробити кінець року неймовірно насиченим для вас.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua