fbpx

Цей гороскоп від наших астрологів на вівторок 4 жовтня 2022 розповість вам детально, як прожити щасливо другий день цього тижня. Влучні поради експертів представникам кожного знака Зодіаку підкажуть, чого чекати і як повернути прихильність долі до себе. Дівам допоможе спілкування з дуже приємною людиною, яка вас надихає. Ваші особисті стосунки можуть зайти в глухий кут

Гороскоп від наших астрологів на вівторок 4 жовтня 2022 розповість вам детально, як прожити щасливо другий день цього тижня.

Цінні поради експертів представникам кожного знака Зодіаку підкажуть, чого чекати і як повернути до себе. Прихильність долі.

Овен
Для тебе вівторок -це день відпочинку, набуття нових джерел енергії. Будьте сьогодні уважними, роблячи покупки, – ймовірні обман чи марна трата грошей.

Слід також утриматися від поїздок на базар, від споживання м’ясної їжі та міцних напоїв – не треба це тобі 4 жовтня.

Намагайтеся провести більше часу на відкритому повітрі, а вечір присвятіть родині – близькі люди відновлять ваші сили й надихнуть.

Телець

День перетворення космічних енергій, отримання таємних знань, душевного відновлення й очищення. У вівторок слід уникати активних дій, невиправданого ризику, спокус.

В цей день вас будуть оточувати гармонія, спокій та споглядальність. Добре прощати, дарувати та приймати подарунки, виконувати прохання. Проведіть день у родинному колі або з близькими друзями.

Близнюки

Життєвий потенціал на високому рівні, зростає романтика, інтуїція, проте незакінчені справи, неприємна звістка чи проблеми в особистому житті не дадуть вам повноцінно відпочити. Постарайтеся провести цей день поза домом.

Рак

День релаксу, включення космічної енергії кохання, самопоглиблення, роздумів про пройдений шлях.

Намагайтеся з-автра менше говорити, більше навести лад у своїх емоціях і почуттях. У вівторок події дня є відображенням вашої внутрішньої сутності.

Лев

Сприятливий і гарний для тебе день. Посилюється життєвий потенціал, особиста чарівність, інтуїція. Заняття творчістю або улюблене захоплення можуть призвести до внутрішніх відкриттів або вказати на додаткове джерело заробітку.

Бажано вирушити в гості або прийняти гостей у себе. Самотнім Левам гарантовано успіх у особистому житті, нові події в ньому.

Проте доведеться змінити тактику поведінки стосовно предмета уваги – ви ж самі бачите, що зараз ваші зусилля не працюють, потрібен інший підхід. Який – підкаже інтуїція, слухайте її.

Діва

Хороший день для покупок, крім нерухомого майна та меблів.

У особистому житті ймовірні проблеми, які слід приймати близько. Відверта, довірча розмова допоможе зняти напругу.

Відволіктися від побуту, переключитися і подививитися на свої побутові проблеми під іншим кутом допоможе спілкування з дуже приємною людиною, яка вас надихає.

Терези

Перша половина дня 4 жовтня може виявитися несприятливою через ваше прагнення у всьому практичності.

Схильність до шанування традицій і цілеспрямованість можуть бути сприйняті оточуючими як манірність і снобізм.

Не виключено, що ви будете змушені відмінити відпочинок, а натомість звалити на себе додаткові обов’язки.

Ваше вміння поступатися і не йти на відкритий конфлікт значно знизить негативні тенденції дня. Сон, побачений з 3 на 4 жовтня, виповниться того ж дня. Музика, гра на музичних інструментах уві сні – на успіх та радість.

Скорпіон

День пробудження внутрішніх сил та перетворення внутрішньої природи. Можливо, на вас чекає захоплююча подорож або несподіване знайомство, яке запам’ятається надовго і принесе купу приємних відчуттів.

Слід присвятити день вирішенню матеріальних проблем та всьому тому, що пов’язане з особистим добробутом.

Уникайте підвищеного тону у спілкуванні з дітьми. Ваша зовнішня суворість може стати на заваді прагненню гармонії в сім’ї. Будьте добрими до своїх дітей!

Стрілець

Завтра, у вівторок, чекайте на гарну новину або приємну зустріч. Уникайте самокопання чи, навпаки, підвищених претензій до партнера.

Запрошення в гості подарує нових друзів, які, можливо, згодом дуже дорожитимуть вами.

Козоріг

Схильність до самоаналізу може призвести до зайвого самокопання та занурення у свої думки, що стане приводом до сутичок з близькими людьми.

Ваші особисті стосунки можуть зайти в глухий кут. Вирішення знайдете наступного тижня, відпустіть зараз ситуацію.

День сприятливий для занять спортом та для будь-якої фізичної роботи.

Водолій

У вівторок потрібно привести до рівноваги почуття та думки, визначити стосунки з партнером, бути більш відкритим у прояві почуттів у особистому житті.

Імовірна несподівана ситуація або звістка, яка може докорінно змінити ваш спосіб життя. Не виключено, що вам не вистачатиме послідовності в діях, тому слід уважніше ставитися до душевних переживань партнера.

Риби

Жінки цього знаку мають зараз нове захоплення або легкий флірт. Зірки попереджають, що характерна для вас стриманість почуттів може завадити правильно оцінити переваги та недоліки шанувальника.

Чоловіків-Риб зірки застерігають від несподіваного знайомства чи поновлення старих зв’язків, які призведуть до біди в особистому житті.

Цінуйте те, що маєте, а не ганяйтеся за журавлями в небі – головна вам порада на день від астрологів.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page