fbpx

Цей повний місяць буде небезпечним. Астрологи: “Будьте обережні”

Цей повний місяць буде небезпечним. Астрологи: “Будьте обережні”

Повний Місяць у Раку 7 січня 2023 року виявиться для нас важким і емоційним часом. Наші стосунки можуть постраждати.

Що принесе нам січень 2023 року? Гороскопи та прогнози на найближчий час містять багато важливих порад, але під час майбутнього повного місяця ми можемо накликати собі неприємності. Якщо ми хочемо уникнути конфліктів і болісних розривів, варто близько до серця взяти поради астрологів.

Повний місяць у Раку 7 січня 2023 – гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Вовчий місяць, або січнева повня, з’явиться на небі 7 січня 2023 року. Він з’явиться на тлі сузір’я Рака. Гороскоп на січень вказує на те, що нас чекає емоційний період, і рішення, які ми приймемо зараз, вплинуть на майбутнє. Ми повинні бути обережними з нашою поведінкою, тому що ми будемо схильні перестаратися.

Знак Зодіаку Рак чутливий і його легко поранити. Деякі знаки зодіаку навіть вважають, що їх занадто хвилює поведінка інших людей. Астрологи кажуть, що на початку січня 2023 року кожен з нас почне робити те саме.

Ми будемо переживати за своє становище, втратимо довіру до близьких і віру в майбутнє багатьох відносин. Якщо ми вирішимо на конфронтацію, ми швидко про це пошкодуємо.

Що варто пам’ятати про повний місяць 7 січня? Ось поради астрологів:

1. Не суди нікого поспішно

Прийдешній повний місяць може змусити нас запідозрити в інших найгірше. Ми перестанемо цінувати те, що вони для нас зробили досі, і натомість зосередимося на своїх страхах. Тоді ми сформулюємо багато несправедливих оцінок. 7 і 8 січня краще уникати серйозних розмов і утриматися від прояву емоцій. Якщо ми цього не зробимо, ми можемо втратити кохану людину.

Будьте особливо обережні в суботу. Придушуйте будь-яку схильність до надмірної реакції, мислення чорно-білим або грайте в ігри влади. Крім того, не дозволяйте себе спровокувати на поведінку, про яку ви потім пошкодуєте.

2. Протистояти своєму страху

Найближчими днями ми матимемо можливість побачити, що наші емоційні реакції викликані страхами щодо майбутнього. Замість того, щоб зосереджуватися на чиїйсь поведінці, ми повинні розглянути джерело нашого страху. Чи проектуємо ми старі спогади на нашу теперішню ситуацію? А може нам бракує впевненості в собі?

У повний місяць 7 січня варто пам’ятати, що оточуючим не завжди доводиться відчувати відповідальність за наші почуття. Ми часто сильними емоціями реагуємо на сценарії, які створюємо в своїй голові. Найближчим часом у нас буде можливість поміркувати над тим, як ми думаємо про власне життя. Можливо, пора змінити наратив?

3. Слідкуйте за своїм здоров’ям

Астрологи попереджають, що образа може змусити нас почуватися фізично слабкими зараз.

Варто подбати про себе – відмовтеся від деяких обов’язків і знайдіть час для відпочинку. Нам допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, здорове харчування і сон.

Усім знакам зодіаку також варто наповнити свої вечори задоволеннями. Якщо ми будемо піклуватися про себе, нам буде набагато легше уникнути стресу.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page