fbpx
гороскоп
Цей тиждень буде для нас особливим. Без сюрпризів не обійдеться. Астрологи: “Стріла Купідона і землетрус”

Тижневий гороскоп на 6-12 червня 2022 року звучить оптимістично.

Другий тиждень червня буде сповнений сюрпризів. Це дасть нам нові імпульси до дії, відкриє нові перспективи та змусить нас попрощатися з тим, що вже застаріло і більше не служить нам.

Гороскоп на тиждень 6-12 червня 2022 року

Гасло цього тижня має бути “нове”. Не варто очікувати, що все залишиться, як і раніше. Наша робота почне вимагати творчих рішень, ми почнемо діяти не так, як зазвичай, і в наших емоційних стосунках з’явиться сплеск невідомої енергії. Ми можемо показати себе комусь під іншим кутом, а можемо несподівано знайти свою другу половинку.

Пік енергії цього тижня припаде на вихідні. З’єднання Венери з Ураном може супроводжуватися справжнім землетрусом, особливо в любовних і фінансових питаннях. Венера-Уран, стріла Купідона –

Чого нам очікувати цього тижня? Ось поради астрологів:

1. Будьте позитивними

Цей тиждень принесе багато перестановок. Багато залежить від того, чи зможемо ми скористатися можливостями, які з’являться на нашому шляху. Важливо зберегти усмішку на обличчі і не турбуватися про майбутнє. Все почне відбуватися дуже швидко, тому ми не зможемо підготуватися до того, що попереду. Ми можемо раптово закохатися, ризикнути на роботі або спонтанно відправитися в подорож.

2. Готуйся до нового етапу

Це хороший час для експериментів. Найближчі дні будуть ознаменовані революційними змінами, які ще довго будуть впливати на наше життя. Нам варто зосередитися на майбутньому, але не прив’язуватися до планів. Натомість краще бути відкритим і скористатися багатьма можливостями.

3. Слідкуйте за своїми суперниками

Однак варто усвідомлювати, що не лише ми відчуваємо бажання ставити цілі та сміливо до них йти. Інші також цього захочуть. Якщо ми вважаємо за краще уникати конфронтації, ми не повинні ні з ким конкурувати. Зараз конкуренція може бути жоpсткою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua