fbpx
гороскоп
Цей тиждень зробить приємний сюрприз для цих знаків Зодіаку, і вони цього не чекали: гарні новини, успіхи на роботі, кохання. Все найпрекрасніше вже на шляху до вас!

Цей тиждень зробить приємний сюрприз для цих знаків Зодіаку, і вони цього не чекали: гарні новини, успіхи на роботі, кохання. Все найпрекрасніше вже на шляху до вас!

Цей тиждень приніс приємний сюрприз для цих знаків Зодіаку, і вони цього не чекали

Венера та Меркурій незабаром прибудуть на територію Стрільця, час, коли ми хочемо вчитися та досліджувати. Якщо ви плануєте проєкти чи хочете втілити свої захоплення в життя, то саме час! Позитивні сторони цього астрального транзиту будуть відчуватися на цьому тижні з 14 по 20 листопада і принесуть хороші сюрпризи людям, народженим під певними знаками Зодіаку. Гарні новини, успіхи на роботі, кохання… прекрасне чекає на вас.

Незалежно від того, в особистому чи професійному плані, 5 знаків зодіаку матимуть чудовий тиждень завдяки енергії, вивільненій через проходження Венери та Меркурія у Стрільці.

Якщо ви думаєте, що вихід із сезону Скорпіона та вступ у сезон Стрільця нічого не змінить, ви абсолютно помиляєтеся. Венера проходить через цей знак Вогню 16 листопада. Цей рух сприяє інвестиціям і спонукає нас бути життєрадісними та впевненими у стосунках з іншими. Що стосується Меркурія, символу обміну, коли він проходить через знак Стрільця 17 листопада, він буде більш ніж радий впливати на наше мислення та навички спілкування.

Телець

Перехід Венери в знак Стрільця піде вам, Тельці, на користь і принесе сприятливі результати. Цей період буде сприятливим для інвестицій, а значить, партнерські контракти і комерційні угоди, підписані в цей час, будуть плідними.

Коли Меркурій, планета спілкування, також знаходиться в цьому знаку Стрільця, ви знайдете вирішення проблем з вашими близькими, те, що значно покращить ваші стосунки.

Рак

Вам, Рак, транзит Венери в Стрільці принесе багатство і благополуччя. На цьому тижні удача прийде у вигляді друга, який допоможе вам досягти ваших цілей і здійснити ваші мрії. У любові все складається чудово. Це також можливість максимально використати це зі своїм партнером або зустріти гарну людину, яка змусить вас почуватися в безпеці, якщо ви все ще самотні.

Однак, можливо, виникли непорозуміння з вашими близькими, і ви погано реагуєте. Якщо це сталося, краще зберігати спокій, наскільки це можливо, і дочекатися, поки гроза мине.

Лев

У вас буде надзвичайна сила спілкування, коли Меркурій перебуває в Стрільці. Будьте собою і говоріть те, що ти дійсно думаєте, люди навколо вас поважатимуть, тому що ви справжні. Що стосується особистих відносин, транзит Венери в Стрільці стане для вас благословенням.

Нарешті у вас буде можливість провести час із сім’єю. Неодружені Леви, готуйтеся до побачень цього тижня. Один із цих людей може бути вашою спорідненою душею. Коли справа доходить до роботи, ви можете зробити все ефективно за допомогою деяких своїх колег. Також слід очікувати фінансових прибутків.

Діва

Протягом цього тижня ви будете налаштовані підкорити весь світ, і ніщо і ніхто не зможе вас зупинити, ви будете робити все не так, як інші, тому що зірки прихильні до вас і принесуть вам удачу в професійному житті. Крім того, незалежно від того, чи йдеться про нові романтичні стосунки, нові інвестиції чи початок нового проєкту, Венера у Стрільці допоможе вам змінити ситуацію та досягти своїх мрій.

Тим не менш, поки не досягнете вершини, не зупиняйтеся, Діви. Однак очікуйте отримання фінансових прибутків, які відповідають інвестиціям, зробленим у минулому.

Скорпіон

Цього разу у вас все буде трохи інакше, Скорпіоне. На початку цього тижня ви приділите час собі, що допоможе вам відновити сили. Ближче до кінця тижня ви отримаєте новини, які вас неодмінно порадують.

Транзит Венери і Меркурія в Стрільці дає вам можливість розвиватися, вдосконалюватися і залучати любов. Під час цього планетарного руху ви будете більш мотивовані та схильні працювати з ефективністю та перфекціонізмом.

Щось, що, безсумнівно, виділить вас і підштовхне вашого начальника винагороджувати вас за ваші зусилля та продуктивність. Зруйнуйте всі бар’єри, які заважають вам рухатися вперед до своїх цілей, і дозвольте собі відкрити своє серце іншим.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua