fbpx
життєві історії
Цей відпочинок я згадую кожного разу, як приїжджаю з сім’єю в Одесу. Звичайно, що з прожитими роками ми аналізуємо ситуацію, і вже б не робили таких вчинків. Все почалось з того, що я з подругою Андріаною та дітьми вирішила поїхати до моря. Наші чоловіки в той час не могли, а якщо гаманець дозволяє, то чому б і ні. Якби ж я знала чим все закінчиться, ніколи б не погодилась. Але про все по порядку

Цей відпочинок я згадую кожного разу, як приїжджаю з сім’єю в Одесу. Звичайно, що з прожитими роками ми аналізуємо ситуацію, і вже б не робили таких вчинків. Все почалось з того, що я з подругою Андріаною та дітьми вирішила поїхати до моря. Наші чоловіки в той час не могли, а якщо гаманець дозволяє, то чому б і ні. Якби ж я знала чим все закінчиться, ніколи б не погодилась. Але про все по порядку.

***

Андріана і Оксана живуть в сусідніх будинках, разом гуляють з дітьми на дитячому майданчику, при зустрічі завжди спілкуються. Оксани старший син ходив в одну групу в садочку з молодшою ​​дочкою Андріани.

Подругами в повному розумінні слова дівчат назвати не можна, їх спілкування можна назвати скоріше приятельським. Якось вирішили вони зводити діточок в кіно, а після посидіти в кафе поїсти морозива.

В кафе вони розговорилися про літній відпочинок. І так за розмовою вирішують вони влітку поїхати з дітьми відпочивати на море. До літа залишилося зовсім небагато, тому не відкладаючи в довгий ящик вони почали готуватися до поїздки. Треба було купити квитки, вирішити питання де вони будуть жити, зробити необхідні покупки до поїздки.

Коли до поїздки залишалося мало часу, з’ясовується що з ними поїде ще одна матуся з сином.

Як виявилося, що ця жінка рідна сестра чоловіка Андріани, а її син – хрещеник Андріани. Оксана була не проти – збільшилася компанії. Якби вона знала заздалегідь, чим обернеться їх з сином відпустка, краще б залишилася вдома.

Чоловіки Андріани і Оксани добре заробляли, тому у них не було проблем відправити на тиждень дружин з дітьми відпочити на морі. А ось Надя (так звуть третю мамочку) зі своїм чоловіком заробляли не так багато.

Для того щоб Наді поїхати з сином повноцінно на море, необхідно було відкладати на поїздку кілька місяців і все одно довелося б займати більшу суму грошей.

Та й не їздили вони раніше нікуди. Для чого вона вирішила поїхати в цей раз, якщо грошей на поїздку не було. На квитки у них не вистачало рівно половини суми, довелося їй займати гроші у Андріани.

Житло та харчування Надя планувала оплачувати з відпускних, які вона якраз мала отримати перед від’їздом. В Одесі вони вирішили взяти пансіон без харчування, щоб не бути прив’язаними до готелю.

Тут з’ясовується, що Надя з сином будуть харчуватися у себе в номері, так як на кафе і столову у них грошей немає. З собою вона привезла локшину швидкого приготування, пару банок консервів і якусь крупу.

На екскурсії у неї теж грошей немає, тому вони будуть лежати на пляжі або гуляти по місту. Гаразд їй це нормально, але з нею приїхала дитина, який теж хоче з друзями піти на атракціони, поїсти морозива, випити коктейль. Звісно, у дитини через це сльози.

Андріані було шкода свого хрещеника, пару раз вона оплатила йому екскурсії, купувала морозиво, солодощі або якусь іграшку своїй доньці, то не забувала і про нього.

Оксана теж не могла спокійно дивитися на нещасну дитину, тому теж намагалася його чимось пригостити. Оксана не могла купити своєму синові нічого зайвий раз, так як не хотіла бачити заплакані очі сина Наді.

Але вона з сином приїхала відпочивати і не відмовляти собі в задоволеннях, а на ділі вийшло, що всю відпустку довелося озиратися на Надю і її сина, щоб не дай Бог не поставити їх у незручне становище.

Надя на все це дивилася як на належне, при цьому не забуваючи нагадувати синові: “Синку, не забудь сказати тіткам дякую”. Але все одно відчувалася практично в кожному її слові заздрість, образа, що вона не може собі нічого дозволити, а вони можуть.

Але навіщо ти тоді їхала з ними, якщо знала що всю поїздку доведеться відчувати дискомфорт. Можливо Андріана передбачала, що хрещеник ляже на її плечі і була фінансово підготовлена. А Оксана ні.

Через кілька днів її чоловікові довелося перевести на карту додаткову суму грошей, так як запланованого бюджету на відпочинок не вистачило.

Коли довелося повертатися додому, з’ясовується що у Наді закінчилися всі гроші, і потрібно скинутись для неї, бо як інакше ж, дитина…

Не розумію чому Оксана спочатку не захотіла від них відокремитися. Все таки вони сім’я, а вона стороння для них людина. Можливо їй було незручно перед Андріаною.

А що б ви зробили на її місці?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page