fbpx
гороскоп
Цей знак ніби зачарований: у липні буде все “валитися з рук”. Халепа буде чатувати як на роботі, так і в особистому житті

Цей знак ніби зачарований: у липні буде все “валитися з рук”. Халепа буде чатувати як на роботі, так і в особистому житті.

Детально вивчивши зоряне небо на липень 2022 року і склавши натальну карту на кожен знак Зодіаку, астрологи виділили один – найнещасливіший знак у другому літньому місяці.

У липні на нас чекає затемнення на осі Козерога. Саме цей знак Зодіаку, за збігом обставин, стане найнещасливішим протягом усього місяця. Складні та незрозумілі ситуації будуть присутні у всіх життєвих сферах представників цього знаку.

Якби Козероги не намагалися, їх зусиль виявиться замало. Козероги в липні можуть втратити роботу, отримати зниження кар’єрними сходами або вийти на менший рівень доходу. Також є ймовірність втратити другу половинку через зради, відсутність взаєморозуміння та недомовленості.

Однак якщо ви роками терпіли один одного, то розрив навіть може піти на користь у найближчому майбутньому. За словами астрологів, далекі подорожі краще відкласти на серпень. Цього ж стосується й підписання важливих паперів та укладання договорів. Крім того, у липні Козерогам потрібно уважно стежити за своїм будинком, оскільки є ймовірність пограбування. Незважаючи на свою замкнутість, негнучкість і впертість, вам потрібно змусити себе бачити можливості і використовувати їх.

Ця публікація підготовлена в розважальних цілях. Астрологія — не точна наука і не варто сприймати гороскопи надто близько до серця. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не прийшла на світ, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua