Цей знак Зодіаку вважається найсумнішим. Його душа весь час “плаче”: насправді вони відчайдушно намагаються приховати свій смуток і страх від світу. Відповідь – прихована в характері самої людини!

Цей знак Зодіаку вважається найсумнішим. Його душа весь час “плаче”: насправді вони відчайдушно намагаються приховати свій смуток і страх від світу. Відповідь – прихована в характері самої людини!

Який знак зодіаку найсумніший за гороскопом? Це Діва, народжена у вересні. За словами астрологів вона має найбільшу схильність впадати в меланхолійний стан.

Чоловіки і жінки Діви рідше посміхаються. Насправді вони відчайдушно намагаються приховати свій смуток і страх від світу.

Діва – найсумніший знак зодіаку. Вона ніколи не буде щасливою

Серед усіх знаків Зодіаку є лише один, який відрізняється найбільшою відразою до світу. Йому важко повірити в свої сили і йти за своїми мріями. Він завжди очікує, що щось не вийде. Він рідко відкривається іншим, тому що боїться бути відкинутим і соромиться своїх недоліків. Астрологи вважають, що найменше шансів на щастя у зодіакальної Діви – вона найбільш меланхолійний знак у всьому гороскопі.

Чому саме Діва найбільше схильна до смутку? Відповідь криється в її характері.

1. Надмірна самокритичність

Люди Діви ніколи не відчувають себе задоволеними. Ніби вони внутрішньо відчували примус критикувати свої дії на кожному кроці. Вони все ще думають, що люди думають про них погано – щоразу, коли до них хтось погано ставиться, вони звинувачують лише себе.

2. Схильність до песимізму

Діви не можуть повірити, що вони коли-небудь можуть бути щасливими. З раннього дитинства і до глибокої старості вони вважають, що їм потрібно щось удосконалювати в собі, інакше вони зіпсують все цінне в своєму житті. Вони можуть кинути роботу мрії чи стосунки з коханою людиною лише тому, що бояться відкрити свої недоліки. У глибині душі вони вважають, що не заслуговують на повагу та схвалення. У них виникає відчуття, що вони насправді нікому не подобаються.

3. Спогади з минулого

На думку астрологів, є ще одна причина, чому зодіакальні Діви часто впадають у депресію. На них лежить тягар спогадів предків. Болісний досвід минулих поколінь залишається в їхній пам’яті й отруює підсвідомість.

Діви відчувають, що їх оточення не розуміє. Вони наділені високим інтелектом, що часто робить їх гордими і зарозумілими. Але насправді вони почуваються самотніми серед людей. Їм не вистачає коханої людини, з якою можна було б поговорити і поділитися своїми думками. Однак, оскільки вони бояться ризикувати у стосунках, вони проводять більшу частину вечорів на самоті.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua