fbpx

Ці 3 знаки Зодіаку будуть емоційно напруженими 1 квітня: сьогодні в квадраті Місяць-Венера вам доведеться пережити складні моменти

Ці 3 знаки Зодіаку будуть емоційно напруженими 1 квітня: сьогодні в квадраті Місяць-Венера вам доведеться пережити складні моменти

Овен

Конфлікт – це слово дня для вас, дорогий Овен, оскільки квадрат Місяця і Венери хоче відправити вас “на підлогу”. 1 квітня 2023 року ви можете зіткнутися з перешкодами, які завадять вам рухатися вперед, навіть якщо ви хочете почати все заново. Це не означає, що це все ще стримуватиме вас, але оскільки ви налаштувалися на перемогу та досягнення, вам це буде важче, ніж ви коли-небудь думали.

Трапляється, що у вас можуть виникнути серйозні розбіжності з кимось у професійному плані, і оскільки ви глибоко в глибині душі знаєте, що ви праві, ви не збираєтеся «перемагати» цього разу, і це вас пече. На вашому шляху може стояти лише одна людина, і оскільки ви не можете ставитися до неї позитивно, ви в кінцевому підсумку страждаєте навіть від її незнання.

Рак

Сьогоднішній день приносить і удачу, і напругу, оскільки ваше любовне життя може складатися добре, тоді як решта вашого світу напружена, ніби на межі краху. Член сім’ї також постраждав сьогодні, тому в квадраті Місяця і Венери ви можете відчути, що вам знову доведеться захищатися від нього. 1 квітня 2023 року ви будете відчувати розчарування та обтяження через цю одну людину, і це може з часом вплинути на ваше любовне життя.

Ви ніби не можете відпустити цього члена сім’ї навіть на мить, і це поглинає ваші думки. Мене найбільше непокоїть те, що це може бути особливий день для вас, день, який ви присвячуєте лише хорошим речам. Ваша позитивна енергія переможе в довгостроковій перспективі, але квадрат Місяця до Венери додає небажаний натяк негативу у ваш день.

Терези

Якщо ви сьогодні чогось дійсно хочете, так це досягти згоди зі своїм партнером по любові, оскільки останніми днями між вами виникли небезпечно негативні суперечки. Просто хочеться миру в домі і миру в серці. Сьогодні в квадраті Місяць-Венера вам доведеться пережити складніші моменти, тому що ваш партнер просто не бачить вашої точки зору або… стає на вашу сторону.

Це вас найбільше турбує; ти не проти, що він не в усьому з тобою згоден, але чи повинен він так публічно бути проти тебе? Ви відчуваєте, що він не заступиться за вас перед іншими друзями чи членами сім’ї, і це справді болить у вас. Ви не готові до цього виклику і починаєте відчувати, що катастрофа неминуча. Квадрат Місяць-Венера домінує над вами, тому вам легко впасти в похмурий стан.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page