fbpx
гороскоп
Ці 3 знаки Зодіаку матимуть чудовий 2023 рік, а 3 інші знаки отримають – “по заднє число”, а якщо чесно, то їм буде непереливки!

Ці 3 знаки Зодіаку матимуть чудовий 2023 рік, а 3 інші знаки отримають – “по заднє число”, а якщо чесно, то їм буде непереливки!

Після періоду ретроградації Марс повернеться в знак Близнюків з 12 січня 2023 року, а Меркурій буде в Козерозі 18 січня. З розташуванням Марса і Меркурія одні знаки зодіаку виграють від прийдешнього року, інші трохи менше… Але цей рік пройде під знаком оновлення.

Початок 2023 року буде багатообіцяючим для деяких знаків зодіаку, на які ці планети позитивно впливають. З іншого боку, представники інших знаків Зодіаку відчують на собі негативну енергетику планетних рухів цього року.

2023 рік може бути як сприятливим, так і несприятливим для певних знаків зодіаку.

Овен

2023 рік для Овнів може бути вдалим. Розташування їх правлячої планети Марс у знаку Близнюків буде сприятливим для них. Марс у Близнюках надихне їх на дії, щоб вийти із зони комфорту та встановити нові цілі, щоб досягти їх у 2023 році.

Марс також випромінює досить безтурботну енергію для Овнів, коли він знаходиться в знаку Близнюків. Уродженці цього знаку Вогню можуть бути відкритими до нових зустрічей і нових вражень.

Телець

2023 рік буде сприятливим для представників знаку Телець. Вони отримають позитивну енергію від Марса в Близнюках і Меркурія в Козерозі. Дійсно, коли ці зірки в цих знаках, вони заохочують до творчості та перевершення себе для покращення своїх досягнень.

Таким чином, транзит Меркурія в Козерозі принесе Тельцям творчу енергію і підштовхне їх до реалізації своїх проєктів. Їх амбіції будуть на піку, і вони зможуть реалізувати всі свої мрії та досягти фінансової стабільності.

Близнюки

Транзит Марса в Близнюках підштовхне представників Близнюків до дій і наближення до своїх цілей. Цей 2023 рік буде багатим на благословення, і вони можуть отримати фінансові прибутки, які допоможуть їм у їхніх проєктах.

Рак

У цьому 2023 році Раки зіткнуться з деякими ускладненнями, оскільки вони пройдуть через деяку турбулентність у своєму професійному житті. Транзит Меркурія в Козерозі призведе до важкого періоду для представників цього знака Води. Дійсно, раціональність Козерога буде непримиренною до емоцій Рака, і вони постраждають за це.

Лев

Леви будуть дуже щасливі протягом 2023 року, оскільки Марс у Близнюках впливатиме на їх рішучість, і вони зможуть візуалізувати нові цілі. Вони зможуть нанюхати вигідні угоди в цей період і домовитися про цікаві контракти.

Діва

2023 рік буде дуже насиченим для народжених під знаком Діви. Цей рік буде дуже сприятливим з розташуванням Меркурія в Козерозі і Марса в Близнюках. Вони отримають прихильність щодо здоров’я та кар’єри.

Терези

Терези, які люблять отримувати і дарувати любов кожному, зможуть прожити насичений рік, оскільки перед ними відкриються інші горизонти. Любов буде на першому плані, і Венера у Водолії заохочує Терезів у цьому напрямку.

На професійному рівні уродженці Терезів будуть сповнені рішучості атакувати рік, більше відстоюючи себе та визначаючи пріоритети своїх цілей. Вони можуть навіть змінити професію.

Скорпіон

2023 рік буде досить неоднозначним для Скорпіонів, які зіткнуться з деякими труднощами з колегами по роботі, але вони зможуть їм протистояти завдяки Юпітеру в Тельці. Скорпіон не боїться ризикувати, навіть якщо він є предметом критики.

Також цей рік буде сприятливим для нових інвестицій. З точки зору любові та з хорошим духом, він починає рік повільно, але впевнено, щоб побудувати тривалі романтичні стосунки.

Стрілець

Стрільців чекає чудовий рік завдяки багатьом успіхам, які вони досягнуть у своїй професійній кар’єрі та особистому житті. Вони відчують полегшення, а їхні зусилля нарешті будуть винагороджені.

Козоріг

У 2023 році у Козерогів будуть проблеми зі здоров’ям. Їм доведеться бути уважними, піклуватися про себе і думати про себе перш за все.

Водолій

Водолій може зіткнутися з фінансовими труднощами на початку року, але вони в кінцевому підсумку будуть вирішені через проходження Юпітера в Тельці в травні. Вони почуватимуться слабкими та втрачатимуть мотивацію, але з завзятістю братимуться за нові проєкти.

Риби

Протягом 2023 року Риби пройдуть через період стресу. Вони захочуть змінити кар’єру, щоб досягти нових фінансових цілей. У результаті вони скористаються новими можливостями, підбадьорювані Юпітером і Сатурном.

З іншого боку, навесні вони зможуть ризикувати, але їм варто уникати надмірних витрат, щоб не зіткнутися з неприємними сюрпризами.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page