fbpx

Ці 3 знаки Зодіаку матимуть невтішні часи та новини найближчими днями: підказки астроекспертів на вагу золота, оскільки все можна “обійти”

Ці 3 знаки Зодіаку матимуть невтішні часи та новини найближчими днями: підказки астроекспертів на вагу золота, оскільки все можна “обійти”

На жаль, у трьох знаків Зодіаку будуть важкі дні, але не в тому випадку, якщо вони відкриті та готові прийняти виклики та кинути виклик самим собі. Зрештою, космос має тенденцію втручатися, коли ми не бачимо речі чітко або, можливо, ми занадто вперті, щоб побачити загальну картину.

Ця абсолютно нова перспектива може виникнути внаслідок проникливого з’єднання Меркурія та Плутона минулого тижня, оскільки воно виявило деякі глибокі, промовисті істини, як у сукупності, так і щодо вашої кар’єри. Дехто з вас, можливо, мав проникливу розмову з авторитетною особою, якщо не з кимось іншим, від кого ви залежите на роботі.

Усвідомлення не завжди легке, але це не робить його менш необхідним. З іншого боку, якщо ви раптом відчуваєте напруженість щодо того, що чекає в майбутньому з важливою особою або щодо вашої кар’єри, намагайтеся уникати надмірних роздумів.

Тому що, враховуючи близькість Венери до всеосяжного Нептуна, ви насправді більш схильні до проекцій, сумнівів і невизначеності, тож пам’ятайте про цю енергію. Залишайся спокійним.

Сонце буде асоціюватися з Сатурном у Водолії, що продовжує підкреслювати суворі реалії та/або труднощі, які ви пережили протягом останніх трьох років. Примиріться з цією частиною свого життя, оскільки ви будете заохочені рухатися вперед із силою та ясністю.

Сонце також дебютує в Рибах 18-19 лютого, але перед тим, як завершити свою подорож через цей мінливий водний знак, планета кохання танцюватиме з Плутоном, який може бути настільки ж невловимим, наскільки й токсичним.

Пливіть за течією, але не забудьте поважати свої обмеження в процесі.

Якщо ваш знак підпадає під один із цих знаків зодіаку, ось чому це може бути важко в найближчі дні:

Ці 3 знаки зодіаку повинні будуть бути сильними в найближчі дні

Овен

Хоча ви націлені на своє майбутнє, у найближчі дні все може стати трохи туманним.

Для початку, коли Місяць переливається у вашому величезному дев’ятому домі вищої освіти та духовної мудрості, Місяць кине виклик вашому небесному правителю Марсу. Знову ж таки, саме тут очікування можуть зашкодити вам найбільше.

Це особливо вірно для тих із вас, хто любить сперечатися зі своїм партнером, тому що з Венерою, яка також поєднується з Нептуном, ви можете раптово відчути себе дуже втомленими та невмотивованими.

Це загальне відчуття, однак, посилиться, коли Сонце увійде в Риби та ваш мрійливий 12-й будинок несвідомих моделей 18-19 лютого. Відпочиньте, відступіть трохи назад і знайдіть час для роздумів. У вас є всі якості, необхідні для відновлення.

Лев

Ви чи ваш партнер не отримуєте визнання, якого, на вашу думку, заслуговуєте? Відбудеться неприємний транзит, але поки вам рекомендується зайнятися самоаналізом.

Для початку, незалежно від того, чи ви самотні чи вже закохані, близькість Венери до Нептуна підкреслює ваш восьмий будинок близькості, трансформації та спільних підприємств, де вислуховування, підтримка та встановлення жорстких обмежень будуть важливішими, ніж будь-коли.

У фінансовому чи романтичному плані теж доведеться подолати труднощі, тому не вагайтеся помиритися з тим, що вам більше не приносить користі, щоб ви могли рухатися вперед у цій новій главі свого життя.

Оскільки 17 лютого Сонце асоціюватиметься з Сатурном, багато хто з вас можуть зіткнутися з важкою ситуацією чи людиною, і їм доведеться приймати рішення, які будуть важливими в довгостроковій або навіть дуже довгостроковій перспективі.

І хоча немає нічого поганого в тому, щоб встановити рекорд, це, швидше за все, також буде супроводжуватися якимось “его” або якоюсь довірою до чогось, особливо під час дебюту Сонця в Рибах.

Стрілець

Якщо ви погано ладнаєте з людиною, яка вам дорога, не потрібно тиснути на неї більше. Тому що Місяць перетнув ваш знак і прямо протистояв Марсу в Близнюках (ваш сектор відносин), що могло створити тертя та непорозуміння.

Це може й надалі залишатися складним, оскільки ви, ймовірно, відчуваєте бажання досліджувати щось нове, і все ж можете почуватися дещо задушеними чиїмись прогнозами або безперервною критикою, професійно чи особисто.

Це може стосуватися або не стосуватися ваших близьких і колег, оскільки Венера утворить з’єднання з Нептуном, посилюючи все, від вашої інтуїції до почуття співпереживання, від вашої напруги до ваших перемог.

Зрозуміло, не станеться нічого такого, що було б некерованим, але якщо очікування інших або потреба догодити близькому родичу заважає вашій особистій подорожі, тоді це ваша підказка твердо відстоювати те, що ви думаєте.

19/20 лютого Венера зустрінеться з Плутоном, і вам доведеться зіткнутися з проблемами, які, ймовірно, будуть пов’язані з вашими очікуваннями на майбутнє, якщо не фінансовою справою, з якою вам доведеться впоратися самостійно.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page