fbpx

Ці 3 знаки Зодіаку матимуть винятковий тиждень, 13-19 березня: протягом цих днів універсальні транзити повністю підтримають вас у застосуванні новонабутої мудрості на практиці

Ці 3 знаки Зодіаку матимуть винятковий тиждень, 13-19 березня: протягом цих днів універсальні транзити повністю підтримають вас у застосуванні новонабутої мудрості на практиці

Телець

Останнім часом у вас позитивна смуга, і 13-19 березня. Упродовж тижня між ними ви будете казати такі речі, як “О, я не хвилююся про гроші…”. Ви навчили себе, що думка про занепокоєння є марною тратою вашого дорогоцінного часу на землі, і завдяки таким впливовим транзитам цього тижня ви будете живим прикладом свого просвітленого стану розуму.

Цей тиждень дає вам усі можливості зациклитися на речах, які ви не можете контролювати, але ви, як Телець, станете свідком того, що відбувається навколо вас.

Ваше ставлення також вплине на інших, оскільки вони побачать, що якщо ви можете зберігати спокій під час шторму, вони теж зможуть зберігати спокій. Цього тижня ви вчитель для інших. І Всесвіту приємно знати, що ви допомагаєте іншим.

Діва

Це чудовий тиждень для вас, дорога Діва, тому що ви нарешті засвоїли один із головних уроків: краще не сприймати все надто серйозно. 13-19 березня 2023 року на вас чекає позитив. Протягом тижня універсальні транзити повністю підтримають вас у застосуванні новонабутої мудрості на практиці.

Ви зрозуміли, що повага приносить вам повагу, і навіть якщо вам було важко показати певним людям, що ви їх справді поважаєте, ви насправді не дали цій “повазі” серйозного шансу.

Цього тижня ви відчуєте, як отримуєте те, що віддаєте, і тепер, коли ви побачите це в дії, це стане другою натурою.

Козеріг

Частина вашого тижня така хороша, тому що здається, що ви щось подолали, і нещодавно. Можливо, це був список очікувань; коли це не збулося, ви були розчаровані, але це розчарування дало вам цінний урок: не чекайте занадто багато.

Ви відчуєте, що тепер готові відкинути ідеалізм, який так довго домінував у вашому житті, і тепер, коли ви більше приймаєте “так, як є”, ви побачите, що кожен аспект вашого життя знаходиться в цьому тижні здається природним.

І якщо ви пливете за течією, все піде вам на користь. Цього тижня ви не будете боротися із системою, дорогий Козеріг, але ви відчуєте радість від того, щоб посидіти склавши руки й поглянути на все це з іншої точки зору.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page