fbpx
гороскоп
Ці 3 знаки Зодіаку побачать кар’єрний зліт і відчують справжнє кохання в листопаді: Меркурій робить свій четвертий ретроград за рік. Це унікальний шанс, який ні в якому разі не варто проґавити!

Ці 3 знаки Зодіаку побачать кар’єрний зліт і відчують справжнє кохання в листопаді: Меркурій робить свій четвертий ретроград за рік. Це унікальний шанс, який ні в якому разі не варто проґавити!

Меркурій робить свій четвертий ретроград за рік у Стрільці. Планета комунікабельності та спілкування сприяє вашим стосункам і професійним обмінам. Що стосується Юпітера, він проходить через Риби, і оскільки він уособлює задоволення та успіх, це піде на користь як особисто, так і професійно. Ця комбінація космічних подій принесе 3 знакам зодіаку можливості, які приведуть їх на зірковий шлях цього листопада.

Рухи планет у листопаді надає позитивну астральну силу на певні знаки зодіаку. Дізнайтеся, які саме.

Венера в Стрільці з 17 листопада, цей транзит дозволить певним уродженцям зодіаку залучити любов і почати новий початок з коханою людиною. Сонце також прибуває в Стрільці 22 листопада, рух, який ознаменує початок сезону цього знака Вогню, а отже, гарний час, щоб активно брати участь у будь-якій справі.

Близнюки

Сонце йде назустріч Стрільцю, енергія, яка виходить від цього знаку Вогню, подарує вам несподівані подарунки. Затемнення часто приносять зміни, і місячне затемнення у знаку Тельця 8 листопада не стане винятком! Дійсно, перспектива кар’єрного зростання може раптово відкритися для вас, інакше також може статися, що вас чекає цікаве підвищення на поточній роботі.

Там будуть нагороди та визнання. У вашій компанії можуть відбутися структурні зміни, а це означає, що влада може перейти в руки, і вам доведеться взяти на себе нові обов’язки. Вірте в себе, це все, чого просять від вас цього місяця зірки!

Діва

Меркурій, ваш планетарний правитель, увійшов у знак Стрільця, це ваш шанс переглянути свої особисті та професійні пріоритети. У цьому місяці листопаді ви скоріше перебуватимете у фазі самосприйняття, і це важливо для вашого благополуччя, психічного чи емоційного.

Що стосується роботи, не пручайтеся внутрішнім змінам і пливіть за течією.

Стрілець

Стрілець, місяць листопад стане для вас синонімом оптимізму та щастя майже у всіх сферах життя. 22 листопада сонце переміститься у ваш знак, тож очікуйте вразити всіх навколо своєю креативністю. Ви у своїй стихії, тому не бійтеся проявляти свою допитливість на роботі та експериментувати з усім.

Юпітер, ваша правляча планета, продовжує своє перебування в знаку Риб до 23 листопада, що дозволить вам посіяти нові зерна у ваших стосунках. І з моменту, коли планета Меркурій буде присутня у вашому знаку, ви нарешті зможете краще висловлювати себе та мати більше глибини ваших стосунків. Крім того, цей рух планети матиме на вас особливий вплив, особливо в плані кар’єри та бізнесу. Звичайно, можливості не знаходять, вони створюються, і зірки зроблять це за вас протягом цього місяця листопада.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page