fbpx

Ці 3 знаки Зодіаку ризикують відчути кардинальні зміни в найближчі дні

Ці 3 знаки зодіаку ризикують відчути кардинальні зміни в найближчі дні

Останній сезон офіційно настав, тому, якщо вам не терпиться трохи заплющити очі, зараз саме час. Знову ж таки, незважаючи на мрійливий вплив подорожі Сонця через Риб, три знаки зодіаку, швидше за все, незабаром переживуть серйозні потрясіння.

Це, однак, залежить від їхньої здатності піддатися змінам, що відбуваються (особливо з Сатурном у Рибах) і входженню Плутона у Водолій у березні.

Вийти за межі зони комфорту може бути неймовірно важко, навіть коли ви чуєте голосок у своїй голові, який говорить вам, що термін придатності чогось закінчився. Це те, до чого ви звикли, тому природно триматися.

Тим не менш, є енергії, які підштовхнуть нас до ризику, щоб ви вийшли на новий рівень самовладання.

За кілька днів до того, як Сатурн увійде в знак Риб, вас заохочують зосередитися на ваших довгострокових мріях і дійсно вирішити, що для вас найкраще. Незважаючи на те, що сонце плаває в таємничих глибинах Риб, нам усім час від часу потрібно більше приземлятися.

Меркурій зіткнеться з руйнівним Ураном і під час транзиту через знак домінування планети, що чинить зміни. Це подвійний шок, подвійний хаос… або подвійне задоволення.

Якщо ваші технічні гаджети раптом виходять з ладу, тепер ви дізнаєтесь, чому. Однак деякі з вас можуть почути несподівані новини, особливо про щось цінне, про ваше майбутнє чи стосунки. Це не обов’язково буде негативним, але все одно здивує і навіть засмутить.

Якщо ваш знак сонця та/або асцендент підпадає під один із цих знаків зодіаку, ось чому вас можуть застати зненацька найближчими днями:

Телець

Ви піднімалися над дрібною поверховістю, яка колись могла домінувати в справах оточуючих вас.

Проте найближчими днями у вас не залишиться іншого вибору, окрім як прояснити свої подальші кроки з точки зору ваших надій, бачень майбутнього та довгострокових мрій.

І хоча ви часто відомі своєю вродженою здатністю любити робити все повільно, повільності не буде місця.

Ваш небесний правитель, Венера, також завершить свою подорож через Риб, де вона підноситься і процвітає, увійшовши в Овна, через ваш 12-й будинок несвідомих шаблонів.

Ваше визначення безпеки також буде розвиватися, і подорож Марса цією областю вашої карти завжди допоможе вам зрозуміти це. Ви обов’язково почуєте несподівані новини про професійну діяльність, роботу, якщо не про майбутнє.

Дихайте і зберігайте спокій перед обличчям хаосу. Крім того, ви, ймовірно, будете більше зацікавлені у своїх почуттях, тож будьте спокійні.

Лев

Молодий Місяць завжди є дещо звільняючим, оскільки він починає новий місячний цикл, але в цьому місячному дні 20 лютого є щось трохи дивне. Перед вами все з чистого аркуша… але з Сатурном поруч є темна темрява, яка все ще переслідує вашу психіку.

Це може бути якесь партнерство у вашій кар’єрі, враховуючи квадрат Меркурія до Урана, який розгорнувся.

Щось потрясе ваш сектор відносин, а також ваш 10-й будинок влади.

Тож, якщо ви відчуваєте, що не можете передати словами те, що відбувається, не кажучи вже про те, щоб подумати про це, дайте собі час, щоб у всьому розібратися та знайти найкраще вирішення своєї проблеми, не реагуйте на примху!

Водолій

Щось назріває у вашому другому будинку комфорту, фінансів і цінностей. Крім того, коли Сатурн повільно, але впевнено завершує довгий транзит у вашому знаку, ви відчуваєте полегшення та тиск.

Однак ця напруга може виникнути через відсутність ясності щодо вашої фінансової безпеки чи навіть вашої самооцінки.

Ваші інвестиції чи діяльність, а також те, чи варті вони вашого часу та енергії, також можуть бути більш зосередженими в цей час.

За іронією долі, проходячи через ваш знак, Меркурій буде протистояти вашому планетарному правителю, Урану, через ваш четвертий будинок сімейних та емоційних основ.

Іншими словами, на домашньому фронті все може бути дуже мінливим, але якимось чином ви знайдете вирішення проблеми.

Ви навіть можете бути застигнуті зненацька або вступити в суперечку з близькими людьми.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page