fbpx
гороскоп
Ці 3 знаки Зодіаку, швидше за все, переживуть складний, але багатообіцяючий листопад 2022 року: ви будете здивовані тим, що ви можете зробити!

Ці 3 знаки Зодіаку, швидше за все, переживуть складний, але багатообіцяючий листопад 2022 року: ви будете здивовані тим, що ви можете зробити!

Зараз розпал осені, і космос дає нам чудовий погляд на наше життя. Місяць починається з Місячного затемнення в Тельці 8 листопада, яке підштовхне романтичні стосунки та наші мрії до межі. Ми можемо прийняти рішення змінити напрямок свого життя та переглянути свої особисті цілі.

Овен

Можливо, настав час переглянути свій погляд на гроші, фінансові цілі, які ви поставили перед собою, і те, що ви приносите іншим завдяки своїм навичкам. Бути відкритим для руху в іншому напрямку не буде невдачею протягом цього місяця листопада, і навіть якщо це буде важко на початку, це буде перш за все силою в кінці.

Але решта місяця не така інтенсивна, тому що в міру проходження місяця планети починають переміщатися у ваш сектор пригод, який, безумовно, є більш комфортною територією для вас. З 17 листопада по 6 грудня романтична Венера і вісник Меркурій будуть на зустрічі, що дозволить вам краще спілкуватися з коханими, вийшовши із зони комфорту.

Можливостей може бути багато, незалежно від того, намагаєтеся ви займатися спортом або вивчати нові навички. Ви будете здивовані тим, що ви можете зробити.

Близнюки

Сезон Скорпіона часто спонукає вас до дій, намагаючись дотримуватися амбіційного графіка, який ви собі поставили, і дотримуватись своїх цілей щодо здоров’я. Але це не просто сезон Скорпіона для вас, через кілька інтенсивних затемнень, одне з яких буде відчутним на початку місяця.

Виникаючи у вашому секторі духовності, його вплив може відчуватися не так інтенсивно, як деякі інші ознаки, але ви можете відчувати себе виснаженим, емоційно виснаженим і трохи невпевненим у тому, як діяти, і не знати, що думати про речі.

Оскільки ретроградний Марс у вашому знаку з кінця жовтня, насправді немає потреби діяти надто швидко. Замість цього космос також просто попросить вас присісти, поміркувати та подивитися, що Всесвіт приготував для вас, якими б складними не були речі.

Приблизно 23 листопада молодий Місяць дасть вам шанс дати новий імпульс у партнерстві. Якщо ви самотні та шукаєте когось, прагнення скласти чітке уявлення про людину, з якою ви хочете бути, може дати гарні результати. Якщо ви перебуваєте у відносинах, щирий крок (наприклад, обговорення того, що ви дійсно хочете зробити) закладе основу для чогось чарівного.

Лев

Сонце, ваша правляча планета, рухається через ваш домашній сектор з 23 жовтня, змушуючи вас дивитися всередину та приділяти більше часу сімейним справам. І приблизно 8 листопада, коли місячне затемнення та повний місяць освітлять область вашої діаграми, яка знаходиться перед ним, ваш сектор кар’єри, ви зіткнетеся з кризою, пов’язаною з балансом роботи – особисте життя.

Це червоний прапорець, що піклування про своє емоційне благополуччя не підлягає обговоренню, якщо ви хочете просуватися професійно, оскільки вони нерозривно пов’язані.

На щастя, місяць швидко приймає більш романтичний поворот, коли кілька планет у вашому секторі походження, починаючи з орієнтованої на стосунки Венери 10-го числа, за яким слідує посланець Меркурій 12-го числа і, нарешті, Сонце, яке керує самооцінкою 14-го числа, складе гармонійні тригони з Нептуном, планетою духовності та мрій.

Далі Венера та Меркурій увійдуть у ваш сектор самовираження та романтики (обидва вони будуть там між 17 листопада та 6 грудня), стимулюючи ваше бажання відпочити від роботи, жити теперішнім моментом і поставити задоволення на перше місце.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page