fbpx

Ці 3 знаки Зодіаку знайдуть свою половинку під час Венери в Рибах з 26 січня 2023 року: Всесвіт має на нас великі плани!

Ці 3 знаки Зодіаку знайдуть свою половинку під час Венери в Рибах з 26 січня 2023 року

26-27 січня 2023 року Венера входить у знак зодіаку Риби, її улюблений знак, допомагаючи трьом знакам зодіаку нарешті знайти свою споріднену душу.

Транзит Венери в Рибах може створити в нас відчуття спокою, тому, починаючи з 26 січня, ми будемо відчувати себе менш “обложеними” своїми турботами. Насправді ми будемо більш байдужими до таких речей, як страх, занепокоєння або незахищеність. Натомість ми почуватимемось добре, і добре бути в мирі з іншими. Дійсно, коли Венера входить у Риби, любов стає головною темою.

Оскільки ми не відчайдушно хочемо виконати певні очікування, ми можемо легко знайти когось, хто їх виправдає. Венера в Рибах приносить ідею повністю відпустити і виявити, що якщо наше “відпускання” є щирим; ми в свою чергу отримаємо все необхідне.

Коли ми не примушуємо речі до існування, вони відбуваються самі по собі – якщо їм призначено існувати. І починаючи з сьогоднішнього дня, є щось, що має бути, і це ідея знайти своє справжнє кохання – свою споріднену душу.

Можливо, ви шукаєте свою другу половинку, а можете не знати, що вона для вас є… будь-що. Транзит Венери в Рибах поставить вас у потрібне місце в потрібний час, і якщо ви один із згаданих знаків зодіаку, то можете бути в списку, щоб знайти свою половинку.

Так, це можливо, і іронія полягає в тому, що ви зможете знайти цю споріднену душу, лише якщо НЕ шукатимете її. Всесвіт має на нас великі плани!

Три знаки зодіаку, які найімовірніше знайдуть свою половинку під час Венери в Рибах з 26 січня 2023 року:

Телець

Якби у вас було те, чого ви хотіли, ви були б із коханим партнером, який знає вас зсередини та зовні та приймає вас такими, якими ви є. Але ви не активно намагаєтеся цього досягти, саме тому це станеться з вами, і це почнеться 26 січня, коли Венера буде в Рибах.

Зараз ви можете з нетерпінням чекати шансу зустріти людину, з якою не тільки весело бути, але й мати щось особливе…

Отже, для вас це спрацює так: ви вирішили послабити свою хватку над ідеєю знайти споріднену душу, зробивши це, ви дали зрозуміти Всесвіту, що ви не затребувані, і що ви можете вижити без нього, і тому всесвіт дасть вам усе, чого ви коли-небудь хотіли від романтичного партнера.

Ви кинули все, і тепер всесвіт готовий винагородити вас за вашу незалежність і силу.

Близнюки

Будучи дуже інтуїтивно зрозумілим, ви можете заздалегідь визначити, чи корисна людина для вас, чи небезпечна для вашого психічного здоров’я. Раніше ви не могли добре відрізнити, і тому у вас так часто розбивалося серце.

Але зараз все інакше, ви більш вибіркові і маєте інші цілі щодо романтичних стосунків. Понад усе ви хочете друга.

Вас не цікавлять швидкоплинні зв’язки або бурхливий роман, ви хочете щось, що триває, і якісну людину, з якою можна поділитися цим досвідом. Під час Венери в Рибах ви побачите, що ви не такі вибагливі у відносинах, як ви думали, і світ дійсно думає про вас.

Це стане більш очевидним, коли ви зустрінете свою другу половинку, що може статися з 26 січня 2023 року.

Риби

Венера в Рибах стукає у ваші двері і дає вам ідею: хтось у вашому житті волає про вашу увагу.

Хоча це може здатися трохи дивним, ось у чому річ: є хтось, кого ви знаєте на роботі чи з групи, з якою ви співпрацюєте, і ця особа вам підходить, про неї варто дізнатися, щоб пізнати її краще.

На це є вагома причина: ця людина цілком може бути вашою космічною спорідненою душею, ніби “призначеною для вас”. Ми рідко думаємо про людей як про “призначених для нас” лише тому, що це звучить надто романтично чи поетично, і все ж ця людина потрапить вам у поле зору, і ви побачите її в іншому світлі.

Не засуджуйте речі заздалегідь, Риби: живіть на повну. Скористайтеся шансом і дізнайтеся, чи є ця людина вашою спорідненою душею. Переконатися в цьому вам допоможе Венера в Рибах.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page