fbpx
гороскоп
Ці 4 знаки Зодіаку неймовірно схуднуть до літа: вас теж чекає фігура вашої мрії?

Ці 4 знаки Зодіаку неймовірно схуднуть до літа: вас теж чекає фігура вашої мрії?

Ці 4 знаки зодіаку дуже щасливі люди. Їхнє рішення з початку року здійсниться, і до літа їм вдасться схуднути. Чи можете ви мати гарну фігуру в купальнику?

Бажаєте ідеальної фігури? Ви вирішили, але вважаєте, що не можете цього виконати? 4 знакам пощастить і влітку вони будуть демонструвати свої нові форми.

Знаки Зодіаку, які схуднуть до літа

Лев

Коли Лев щось задумав, він прямує до цього. Вони один із знаків, які можуть зробити все, що задумають. І, можливо, ви кілька разів дивилися в дзеркало і вам не сподобалося те, що ви побачили. Якщо почати працювати над собою зараз, то до літа ви зможете отримати фігуру своєї мрії.

Ви не здаєтесь, навіть якщо не побачите результатів через кілька тижнів. Ви знаєте, що терпіння приносить “троянди”. У квітні ви побачите свої зусилля в дзеркалі і почнете бути задоволені собою. Вам сподобається прогрес, і до кінця року ви можете стати закоханим у фітнесі.

Близнюки

Наш річний гороскоп уже радив вам дбати про своє здоров’я. До березня треба послухати, а потім не хвилюйся. Оскільки ви вирішили, що хочете схуднути і почувати себе добре до літа, наступний місяць стане для вас проривним.

Через часті недуги на початку цього року ви вирішуєте наприкінці березня почати свою подорож у формі. Ви замовкаєте і починаєте здорово харчуватися та займатися спортом. До літа ви будете пишатися собою і будете надзвичайно задоволені своїм імунітетом.

Ви більше не підхопите грип. А своєю фігурою та перевтіленням ви будете хвалитися скрізь у соціальних мережах.

Стрілець

Хоча ви, можливо, отримали роботу своєї мрії і проводите занадто багато часу в офісі, це не вплине на вашу трансформацію. На рубежі старого і нового року ви вирішили, що влітку у відпустці (в Українському Криму) будете впевнено ходити в новому купальнику. І це бажання збудеться.

Ви один із тих щасливих знаків зодіаку, які до літа обзаведуться тілом своєї мрії та схуднуть. Ви можете сподіватися на успіх. Ви відчуєте, що нарешті зробили все можливе для себе, і це безцінно.

Водолій

Незважаючи на те, що Водолій є одним із менш терплячих знаків, він може це зробити цього року. Влітку ви із задоволенням продемонструєте себе в купальнику.

Спочатку буде складніше, тому що ви людина, яка, коли бачить, що щось йде не так, швидко здається. Але цього разу ви не відпустите його. Ви самі знаєте, що у вас є кілька зайвих кілограмів, і коли ви дивитеся в дзеркало, ви не задоволені собою, але вам потрібна мотивація, яка прийде в найближчі кілька днів або тижнів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page