fbpx

Ці 4 знаки Зодіаку переживуть прекрасний період трансформації з 22 лютого завдяки зірці Фомальгаут

У нашій галактиці незліченна кількість зірок, але стародавні астрологи виділили чотири найважливіші. Вважалося, що ці чотири зірки, відомі як Королівські зірки, є охоронцями неба та домом для потужних зоряних воріт.

Однією з цих зірок є Фомальгаут, і щороку приблизно 22-26 лютого наше Сонце вирівнюється з цією зіркою, активуючи священні ворота енергії.

Енергія Фомальгаута

Фомальгаута іноді називають найсамотнішою зіркою. Вона освітлює куточок нічного неба, здавалося б, сама. Вона виділяється, але залишається самотньою.

З активованою зоряною брамою Фомальгаута ми всі можемо відчути бажання відступити або піти всередину. Нам може знадобитися спокійно посидіти наодинці з собою або завести щоденник, щоб розкрити наші найглибші думки та почуття.

Хто ми, коли ніхто не дивиться?

Хто ми, коли ми самі? Зоряні ворота Фомальгаута хочуть, щоб ми подорожували глибше всередину, щоб більше зв’язатися з нашим справжнім я.

Подорожуйте вглиб свого тіла туди, де правда. Глибоко всередині вас, де ніхто інший не може побачити, що живе всередині. Глибоко у вашій сутності, за межами грубості, за межами сорому, за межами того, де світ сказав вам, ким бути. Куди ви йдете, коли досягаєте свого ядра? Вам доведеться продовжувати цю подорож.

Повідомлялося, що за Зоряною брамою Фомальгаута є інший вимір, наповнений червоним, рожевим, пурпуровим і фіолетовим, де життя дуже відрізняється від того, що ми відчуваємо в цій реальності.

Охоронець цього переходу, Фомальгаут однією ногою в цьому світі, а іншою в іншому. Вона також танцює між станом “судного дня” та станом переродження.

Фомальгаут нагадує нам, що все зрештою падає. Усе в житті залежить від змін, еволюції та переродження.

Використання енергії пішохідного мосту Фомальгаут

Коли Сонце проходить через Фомальгаут, ми можемо вдихнути частину цієї енергії, щоб створити унікальну перспективу, стимулювати наш творчий потенціал і змінити сфери нашого життя, які більше не працюють.

Оскільки Фомальгаут тісно пов’язаний із циклами “судного дня” та відродження, ми можемо використовувати його, щоб закрити або завершити речі, які більше нам не служать.

Це дуже потужний час, щоб перерізати зв’язки, вирішити проблеми та назавжди попрощатися з негативними звичками, але ми повинні бути дійсно готовими до цього. Енергія Фомальгаута може бути дуже інтенсивною, особливо коли мова йде про цю сферу роботи, тому це допомагає, якщо ми справді прагнемо звільнитися.

Енергія Фомальгаута також може легко виснажувати нас, якщо наше власне енергетичне поле слабке або якщо ми пережили важкий або стресовий період. Якщо так, підходьте м’якше.

Щоб працювати з енергією Шлюзу Фомальгаута, я пропоную залишити пропозицію природі та м’яко медитувати на космічні енергії. Зробіть глибокий вдих і подивіться, куди вони вас приведуть.

Овен

Ви будете жити в період самозапитань, але щоб зберегти своє щастя, ви повинні прагнути до того, чого хочете, з безстрашною мужністю та витривалістю.

Будьте безсоромними у своїх прагненнях і отримайте відчуття благополуччя, і навіть більше з палаючою Венерою, що проходить через ваш знак зодіаку з 20 лютого по 16 березня.

Коли з’являються нові ідеї, не відкидайте їх, якщо спочатку вони здаються нереальними, все можливо із здоровою дозою сміливості, розуму, драйву та дисципліни.

Близнюки

Відбувається потужний розумовий зсув, який спонукає вас відмовитися від хибних переконань.

Якщо у вас є кар’єрна ціль або якесь інше бажання, якого ви не знаєте, як досягти, проковтніть свою гордість і запитайте когось іншого про їх корисну точку зору.

Із зоряними воротами ви будете сповнені ясності та натхнення на майбутнє.

Діва

Лютий місяць почався впевнено. Але настане час змінити своє уявлення про себе та знайти нові способи підняти себе, а не надто критикувати чи принижувати себе.

Із зоряною брамою Фомальгаута можна очікувати нового початку у вашій роботі чи стосунках (навіть якщо ви разом довгий час), а коли Венера увійде у ваш сектор романтизму, ви можете бути готові вийти на новий рівень з кимось.

Дотримуйтесь свого серця та виражайте себе без страху.

Скорпіон

Невпинне бажання досягти своїх фінансових цілей підживить ваші амбіції та рішучість. Немає кращого часу, щоб подолати останні перешкоди, які заважають вам зробити наступний крок у вашій кар’єрі. І відпустіть речі, які вам більше не служать.

Ви зможете краще виконувати свої проєкти, і несподівана підтримка може перевернути ваше життя з ніг на голову.

Під час мрійливого сезону Риб ви також можете помітити, що фантазуєте про когось нового у своєму житті. Тримайте свої стандарти високими, але пам’ятайте, що чим більше ви ідеалізуєте майбутнє, тим важче буде реальності відповідати вашим очікуванням.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page