fbpx

Ці 4 знаки зодіаку знайдуть кохання у 2023 році. Роман, споріднена душа, весілля, вагітність – з ким це трапиться?

Ці 4 знаки Зодіаку знайдуть кохання у 2023 році: роман, споріднена душа, весілля, цікавий стан – з ким це трапиться!

Багато з нас сподіваються, що в 2023 році ми нарешті зустрінемо когось, гідного уваги. Цей рік, однак, має бути присвячений духовності та розвитку особистості, тому не всі чекають великого роману. Зараз зірки вказують, що стріла Купідона, швидше за все, влучить у 4 знаки зодіаку. Саме ці щасливчики можуть розраховувати на те, що зустрінуть кохання свого життя, одружаться чи створять сім’ю.

Гороскоп 2023 – кого чекає кохання?

Для танго потрібні двоє, як ми побачимо в 2023 році під впливом транзитів Марса і Венери. У найближчі місяці ці дві планети досягнуть свого піку. Стародавні астрологи називали їх “космічними коханцями”. Немає сумніву, що їхній вплив подарує нам багато романтичних поворотів. Гаразд, але кому пощастить найбільше? Дізнайтеся в нашому списку нижче.

Згідно з астрологією, 4 знаки зодіаку змінять свою любовну долю в новому році.

Терези (22 вересня – 23 жовтня)

Ні для кого не секрет, що у 2023 році ваші будні стануть набагато жвавішими. Транзити, що відбуваються в космосі, підуть на користь вашим любовним пригодам. Планета щастя Юпітер знаходиться в знаку Овна, що для вас означає вступ у нові відносини.

Не бійтеся приймати рішення, які змусять вас знову відчути себе привабливими та молодими. Ризикніть заради того, з ким ви можете уявити, що проведете залишок свого життя. У липні вам доведеться зробити вибір щодо партнерства.

Для тих, хто вже перебуває у відносинах, астрологія на новий рік віщує одруження або ще один серйозний крок до побудови спільного майбутнього.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Все ще шукаєте? Навіть якщо ви ще не відчуваєте себе готовим, у 2023 році на вас чекає сюрприз. Ви можете змінити свою думку щодо того, з яким партнером ви хочете йти по життю.

Ваші очікування змінюються. Підсвідомо ви хочете когось, хто може відповідати вашому темпу. Юпітер проходитиме через ваш сьомий будинок відносин, заохочуючи вас проявляти ініціативу.

У травні чекайте романтичного прориву. Нічого, що ви прикидаєтеся недоступними. Той, хто вам призначений, знайде для вас дорогу.

Стрілець (21 листопада – 21 грудня)

У 2023 році ви будете випромінювати надихаючу енергію. Ваше серце відкриється безмежним можливостям Всесвіту. Оскільки керуючий вами Юпітер буде мандрувати через вогненний Овна, наступні пів року пробудять у вас бажання і бажання випробувати кіношну любов.

Стріла Купідона влучить у вас, як грім серед ясного неба. Ваша половинка може мати вирішальний вплив на ваше життя.

Будьте обережні, якщо не плануєте стати батьками. Зірки кажуть, що з березня по липень ваші шанси підвищуються. У свою чергу, влітку вас покличуть прийняти рішення по душі. Виберіть стосунки, які найкраще сприятимуть досягненню ваших цілей у майбутньому.

2023 рік буде сприятливим часом для Стрільців, які планують стати батьками.

Козоріг (21 грудня – 19 січня)

Це може не відповідати вашим цілям, але 2023 рік для Козерога буде роком, сповненим любові, романтики та чуттєвості. Однак стріла Купідона влучить у вас не раніше весни, тому у вас ще є час зосередитися на кар’єрі.

Коли 16 травня Юпітер, щаслива планета достатку, увійде в знак Тельця, ви знову відчуєте метеликів у животі.

Не намагайтеся нічого аналізувати. Цього разу дозвольте емоціям говорити з розумом. Тельцем керує Венера, і її енергія відкриє вашу серцеву чакру. Вірте, що людина, з якою ви зустрічаєтеся, відіграватиме важливу роль у вашому майбутньому.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page