fbpx
гороскоп
Ці 4 знаки Зодіаку зустрінуть когось особливого до кінця 2022 року: наступні кілька місяців будуть неймовірними, ось побачите!

Ці 4 знаки Зодіаку зустрінуть когось особливого до кінця 2022 року: наступні кілька місяців будуть неймовірними, ось побачите!

Це офіційно осінь, і ми звикаємо до цих коротких днів із наближенням зими. Чим менше у нас денного світла, тим більше ми втрачаємо мотивацію вийти на вулицю та подивитися, що може запропонувати світ.

На щастя для 4 конкретних знаків Зодіаку, швидше за все, незабаром розпочнеться роман, і наступні кілька місяців будуть неймовірними.

Ось 4 знаки зодіаку, які, швидше за все, закохаються до кінця 2022 року, тож порахуйте свої щасливі зірки, адже стріла Купідона спрямована прямо у ваш бік!

Любов витає в повітрі

Овен: Ви будете мати променисту енергію

Овен, готуйтеся до решти року, тому що ви збираєтеся потрапити в центр уваги. Не турбуйтеся про необхідність демонструвати свої найкращі риси, тому що все, що ви відчуваєте, коли Юпітер рухається через ваш перший будинок, звісно, зробить вас більш впевненими. Ваша найпрекрасніша особистість виявиться і приверне партнера, який цінує вас за все, з вашими якостями та недоліками.

Можливо, ваша вогняна енергія була занадто великою для деяких у минулому, але саме той самий вогонь у вас запалить іскру для вас і приведе вас до людини, яка відповідає вашій енергії.

Терези: Ви будете як магніт

Оскільки Юпітер проведе наступні місяці, рухаючись через ваш сьомий дім відносин, ви відчуєте приплив ейфорії, не в змозі знайти точне коріння цієї раптової позитивності.

Однак ця енергія допоможе вам вібрувати на вищій частоті та працюватиме як магніт, буквально притягуючи до вас тих, кого приваблює ваша енергія.

Це ідеальний час, щоб взяти справу у свої руки та проявити ті відносини, яких ви бажаєте для себе.

Коли Сатурн продовжує рухатися через ваш романтичний п’ятий дім, у вас можуть виникнути сумніви, але не дозволяйте цьому зіпсувати вашу ейфорію!

Лев: Ваші справжні кольори сяятимуть яскраво

Леви, це ваш рік! Ви, звичайно, не молодшаєте, але це також означає, що тепер ви мудріші та більше цінуєте час. Вважайте кохання подарунком Всесвіту на іменини цього року, тому що коли Юпітер переходить у ваш авантюрний дев’ятий будинок, ваші справжні кольори засяють яскраво.

Ви можете просто закохатися в когось, кого не очікували, хто зазвичай не є вашим типом, але якимось чином робить вам комплімент і врівноважує вашу особистість. Завдяки Сатурну, який стабілізує ваш сьомий будинок партнерства, ви зрозумієте, що це ті стабільні відносини, про які ви завжди мріяли.

Стрілець: Ви будете перебувати в кокетливому настрої

Цього літа ви відчували себе весело, кокетливо і готові побачити, що вас чекає попереду. Ваша безтурботна та неприборкана енергія керується Юпітером, оскільки вона вкорінюється решту року у вашому п’ятому будинку веселощів.

Коли ваша весела сторона виявиться, і ви перестанете замислюватися про свій життєвий шлях, ви виявите, що готові до романтики та в настрої відчути щось нове. Ймовірно, ви захочете піти на кілька побачень, нарешті давши собі шанс визначити, яке найкраще відповідає вашим потребам, тому що ви знаєте, що ви милі!

А що з нами іншими?

Усі інші знаки зодіаку, яким Юпітер і Сатурн цього року не сприяли, не бійтеся. Пам’ятайте, що ви завжди керуєте.

Може бути страшно зробити себе настільки вразливим, щоб викрити себе, але, на жаль, потрібна людина не може чарівним чином увійти у ваш дім і знайти вас. Ви повинні поставити себе в належне місце, щоб отримати любов від Всесвіту!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page