fbpx
гороскоп
Ці чотири знаки Зодіаку не підходять для шлюбу. Якщо вам і вдастся “затягти їх до РАЦСу то добром це не закінчиться

Ці чотири знаки Зодіаку не підходять для шлюбу. Якщо вам і вдастся “затягти” їх до РАЦСу то добром це не закінчиться

Ці знаки не підходять для шлюбу.

Деякі з нас приречені на розлучення. Ми не можемо бути зразковими дружинами чи чоловіками. Четверо представників зодіаку мають особливо погані стосунки з шлюбом. Перегляньте хто саме в зоні ризику.

1. Стрілець

Стрілець насправді взагалі не повинен одружуватися. Хоча б тому, що серце Стрільця величезне, а значить і просторе. Зодіакальний Стрілець із регулярністю змінює предмет своїх почуттів, і з цим мало що можна зробити. Якщо вам вдається затягнути його до РАЦСу, що малоймовірно, вам також потрібно подумки підготуватися до текстів, які надходять на його номер посеред ночі, шепочучі телефонні дзвінки і викрадення з дому на зустріч з якоюсь іншою любов’ю.

2. Діва

Одружитися з Дівою не складно. Це сім’янин, який серйозно ставиться до майбутнього. Він мріє мати свою половинку, багато діточок та будинок із садом. Він швидко прагне досягти своїх цілей. Проблема, однак, полягає в тому, що зодіак Діва швидко зрозуміє, що дружина недостатньо добре миє підлоги і що її тіло не повертається до попередньої ідеальної форми після народження діточок.

Крім того, немовлята не будуть спати всю ніч і прокидатимуться в ночі. І будинок розчарує Діву, коли шпалери відклеїться від стіни або потрібно буде замінити лампочку. Діва прагне до ідеального життєвого зразка, якого ніхто не може виправдати.

3. Водолій

З усіх 12 представників зодіаку саме він боїться весілля, як вогонь води. У нього навіть велика проблема зі словом “стосунки” тому намагається уникати таких серйозних заяв. Для нього набагато легше прийняти слова “домовленість” або “друзі”.

Якщо якимось дивом ви заведете його до РАЦСу він не втече, але перш ніж вимовити слова присяги, зодіак Водолій буде міркувати – для чого ж він тут. Обручка на пальці, змушує його почуватись як у золотої клітці, що зовсім не в його натурі. Ймовірно, одного разу Водолій просто вийде і не повернеться, залишивши вас лише зі словом “вибач”.

4. Козеріг

У випадку з Козерогом справа трохи складніша, ніж з іншими персонажами цього рейтингу. Люди, народжені в цей астрологічний період, надійні, постійні в почуттях, тверді, винахідливі, турботливі та захисні. Ідеальні партнери на все життя.

Проблема в тому, що зодіак Козеріг дбає про вашу матеріальну безпеку, проводячи довгі години на роботі. Це його другий дім і його обов’язок номер один, тому, коли він має вибір допомогти вам із хворою дитиною або відвідати ділову зустріч, немає шансів, що він обере варіант номер один. Козеріг-трудоголік. Якщо вас не влаштовує друге місце, ви швидко залишите його.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття, поділіться з друзями на facebook

You cannot copy content of this page