fbpx
гороскоп
Ці дні “подарують” власникам одні розчарування: друга половина Вересня буде не такою милою в справах любовних, як би вам того хотілося. Будуть “перепони”, на які варто звернути увагу, – астроекспертка Аріна Артурівна, до прогнозів якої прислухається багато українців

Ці дні “подарують” власникам одні розчарування: друга половина Вересня буде не такою милою в справах любовних, як би вам того хотілося. Будуть “перепони”, на які варто звернути увагу, – астроекспертка Аріна Артурівна, до прогнозів якої прислухається багато українців.

Астролог дала точний любовний прогноз всім знакам Зодіаку на другу половину вересня.

Спеціалістка розсекретила “цікаві” дати.

Відома всім українцям астрологиня Аріна Артурівна повідомила, якою буде друга половина вересень в любовному плані. Так, згідно з її прогнозом, в період з 15 вересня по 30 вересня емоції трохи вщухнуть і на зміну яскравим проявам прийде стриманість, обережність і практичність. Посилиться критичність і вимогливість до партнера.

“Важливими аспектами для побудови відносин в цей період стане фінансове благополуччя, соціальний статус, надійність і спільні інтереси. При всьому вищесказаному, висока емоційна чутливість буде зберігатися протягом усього місяця”, – написала Аріна Артурівна в своєму Telegram-каналі.

Також вона зазначила, що багато знаків Зодіаку у другій половині вересня можуть зіткнутися із завищеними очікуваннями від відносин.

Астрологиня розсекретила “найскандальніші” дні другої половини вересня: 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26 вересня.

Аріна Артурівна наголосила, що всі знайомства до 30 вересня будуть не дуже вдалими, і подарують своїм власникам одні розчарування.

Слухайте своє серце, воно підкаже правильний шлях!

Нехай вам щастить!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page