fbpx
гороскоп
Ці п’ять знаків Зодіаку мають всі шанси в 2022 році стати на рушничок щастя. Індійські астрологи щороку роблять такий підрахунок, і ще ніколи не помилилися!

Ці п’ять знаків Зодіаку мають всі шанси в 2022 році стати на рушничок щастя. Індійські астрологи щороку роблять такий підрахунок, і ще ніколи не помилилися!

Астрологічний прогноз на 2022 рік. Ось 5 знаків зодіаку, які мають найбільші шанси вийти заміж.

Шлюбний гороскоп на 2022 рік вказує, що ці знаки зодіаку будуть стояти на рушничку щастя. Завдяки Юпітеру і Сатурну у них буде найкращий шанс налагодити стосунки на все життя.

То ж давайте дізнаємось, які знаки зодіаку незабаром обміняються обручками. Індійський любовний гороскоп містить підказку про те, кому зараз слід стежити за своєю другою половинкою. Подивіться, хто в списку.

Індійські астрологи щороку прогнозують, які знаки зодіаку матимуть найбільші шанси відгуляти весілля. Положення Юпітера і Сатурна вказує на те, чи зможуть вони створити з кимось довічні стосунки в найближчому майбутньому.

Ось 5 знаків зодіаку, які мають найкращі шанси створити сім’ю в 2022 році:

Рак

До квітня 2022 року Рак стане щасливчиком у коханні. Сатурн допоможе йому забути про хворобливі переживання останніх років і створити успішні стосунки з новою людиною. Коли темп розвитку відносин прискориться, обидві сторони можуть прийняти спонтанне рішення одружитися. На думку астрологів, це буде правильно.

Лев

Лев у січні і лютому встановить близькі стосунки з тим, хто раніше грав важливу роль у його житті. Стосунки почнуть міцніти, і багато Левів одружаться навесні. Прогноз астрологів свідчить, що з квітня по червень у них є шанс зблизитися з тим, з ким у них міцні кармічні стосунки.

Діва

Діва, завдяки підтримці Сатурна, в цьому році вирішить усі свої попередні проблеми. Якщо раніше в її обліковому записі були розбіжності, то тепер їх можна усунути. Чесні розмови та взаємоприйняття – запорука успішних стосунків. Замість того, щоб закінчитися розривом, це призведе до весілля. Свято відбудеться в середині року.

Скорпіон

Скорпіона чекає багато любовних неприємностей до липня. Будуть труднощі в підтримці стосунків, або приголомшливе відчуття самотності, якщо вони самотні. Але з приходом літа все раптом вийде саме так, як треба. Ще до кінця 2022 року Скорпіон скаже комусь “так”.

Риба

Цього року Риби втілять усі свої мрії. З березня по травень вони відчуватимуть, ніби їхнє життя перетворилося на концерт бажань. Тоді вони отримають все, що захочуть, включаючи мрії партнера. Як тільки вони подумають, що хотіли б вийти за нього заміж, вони почують пропозицію.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!