fbpx
життєві історії
Ці слова однієї мудрої відьми – є законом щасливого кохання. Просто навчіться дотримуйтеся їх!

Ці слова мудрої відьми є законом щасливого кохання. Просто навчіться їх приймати та дотримуйтеся їх.

Я хотів би піклуватися про тебе, не бажаючи тебе змінити; Любити тебе, залишаючи тебе на свободу; Приймати тебе всерйоз – ні до чого не примушуючи.

Приходити до тебе – не нав’язуючи себе. Щось дарувати тобі – без вичікування нічого у відповідь. Вміти прощатися з тобою – не боячись втратити тебе назавжди.

Говорити з тобою про мої почуття – не перекладаючи на тебе відповідальність за них. Ділитися з тобою Знання – не повчаючи тебе.

Радіти тобі такого – який ти є. Якщо і ти з такими ж почуттями ступнеш мені назустріч – ми зможемо збагатити один одного.

Як це прекрасно, жити так, в повній свободі і в той же час в гармонії з усіма, чи не скидаючи з плечей відповідальність і турботу один про одного, і це не кайдани рабства і не обмеження накладаються один на одного, а вміння брати на себе щось більше, ніж прості функції poзмнoження або продовження роду.

Людські примхи нашого его, висунуті людьми по відношенню один до одного – нікчемні й фальшиві в порівнянні зі справжньою силою, яка завжди на стороні свободи.

І це вміння бути відповідальним за свої вчинки і за наш щосекундний, щогодинний, щоденний вибір, що ми по суті робимо постійно.

Читайте також: Ось чому я дозволила своєму чоловікові cпaти з іншими жінками

Нашими виборами і прийнятими рішеннями пронизана і виткана вся всесвіт, починаючи від побутових дрібниць, і закінчуючи любов’ю, бо людина по суті є вибором, тим, що він вибирає, на що вирішується, і які рішення він приймає – таким чином і складається його «доля».

Свобода – це основний показник якості життя і того, чи правильно був зроблений вибір, чи правильні рішення, чи правильно живемо і розвиваємося, або хибно.

Закон, який управляє всесвіту – це вічне розвиток, еволюція, стрибок і розкриття себе і всього, а цього не буває без свободи, і якщо ми суперечимо цієї простої і вічної істини.

Якщо ми не служимо їй і не ведемо себе і інших до цього, то ми розвиваємо егоїзм, заохочуємо жopстокість і всю нашу реальність та увергаючи вічне сьогодення в надра ілюзії наших дрібних «я» – і тоді будь-які відносини, почуття, починання, діяння.

Будь-які самі піднесені думки і умовиводи стають черговою концепцією, правило і склепінням заборон і обмеження, петлею на шиї, мepтвoю точкою, убого завершеною і покараною вже за життя.

Це шлях до страждань і мук, шлях в рабство.

Ті ж, хто від роду нашого, з роду сильних – вони вільні разом, чисті і щирі один до одного, проявлені без фальші, вільні і щасливі одночасно і всюди, їм нема чого один від одного ховати, нічого не соромляться.

Тому що в них немає брехні і помилок, немає жалю, вони блаженні і реалізовані, так як такий союз душ уподібнюється самого всесвіту, живе її законами, чи не суперечить їй і єдиний з природою і вічністю у всіх своїх проявах, в повноті всій своїй природності, глибині і красі.

Такий союз непорушний і ніхто і ніщо не може перебігти дорогу людям, які з’єднані таким союзом!

Це та якість життя, якої проживають справжні відьми, веди, маги, люди відають, і це є те єдине, заради чого вони проявлені в світі.

Люди, що йдуть проти такого союзу – вже передчасно вражені і розгромлені, розвіяні в пил і прах, розчинені в небуття вже за життя … питання лише часу.

facebook