fbpx

Ці сніданки для чоловіка вже так вимотали мене! Ми прожили разом 6 років і за цей час я зрозуміла, що не хочу так жити. Щоранку о 5-й ранку! Та нехай собі сам готує чи іншу знайде! Живемо у триповерховому котеджі

Ці сніданки для чоловіка вже так вимотали мене! Ми прожили разом 6 років і за цей час я зрозуміла, що не хочу так жити.

Я була щасливою, коли виходила заміж. Навколо всі знайомі лише підтверджували своїми захопленими поглядами, що мій чоловік – найкращий. Але багатство та зовнішність – це ще не все.

До весілля ми зустрічалися з Олегом рік. Все було як у казці. Ми багато гуляли, ходили до кафе, Олег завжди був у гарному настрої, обсипав мене компліментами. А через рік він зробив мені пропозицію, і я, звісно, погодилася.

Виходячи заміж за забезпеченого чоловіка, який старший за мене на 9 років, я знала, що він про мене подбає. Але я й подумати не могла, що мені доведеться вставати щоранку о 5-й ранку, щоб приготувати чоловікові сніданок.

Олег любить, коли вдома ідеальний лад і порядок, якщо щось не прибрано, він робить мені зауваження. Ми живемо у триповерховому котеджі, і мені самій доводиться його прибирати. Олег проти, щоб у нас прибирали чужі люди чи служба клінінгу, хоча цілком може собі дозволити клінінг щотижня. Він вважає, що будинком маю займатися я.

До того ж щоранку він звик їсти свіжоприготовлену їжу, снідає він о 7-й ранку, а мені доводиться вставати о 5-й, щоб все приготувати, і то щодня щось нове.

У нас з Олегом гарні стосунки, він завжди робить мені компліменти, хвалить мої страви. Тільки я теж ходжу на роботу та приходжу додому о 19:00. Я ледве встигаю взятися за готування до приходу чоловіка.

Гроші я сама заробляю, але чоловік набагато забезпеченіший за мене. Він подарував мені автомобіль на день народження, постійно дарує прикраси та не шкодує коштів на салони краси.

А я не встигаю відпочити банально, не встигаю жити для себе і мати якісь захоплення й хобі. Іноді у мене складається враження, що я працюю цілодобово. Нещодавно я вирішила поговорити із чоловіком про це.

Сказала Олегу, що мені важко і працювати, і тримати в чистоті великий будинок. Але на прохання найняти людину кілька разів на місяць Олег різко мені відповів, що якщо я не справляюся зі своїми обов’язками, то він запросто знайде ту, що справлятиметься.

Мені прикро, що чоловік вважає мене слугою. Я ще молода, не хочу бути домробітницею. Колись Олег пропонував мені кинути роботу і зайнятися лише домом, але я не готова жити за чужим графіком. Тепер я серйозно думаю про те, щоб подати на розлучення. Але мені дуже лячно, я ніколи не жила сама і не знаю, чи впораюся.

А з іншого боку, не хочу так провести все життя, нехай собі сам готує чи дійсно іншу знайде!

редрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page