fbpx
гороскоп
Ці три знаки Зодіаку на перший погляд найкращі сім’янини, а насправді, можуть навіть вести подвійне життя. Наприклад: Скорпіон вважає, якщо його не спіймали – нічого не було!

Ці три знаки Зодіаку на перший погляд найкращі сім’янини, а насправді, можуть навіть вести подвійне життя. Наприклад: Скорпіон вважає, якщо його не спіймали – нічого не було!

Три знаки зодіаку, у яких трапляється друге життя.

Серед представників зодіаку є троє, які почуваються особливо комфортно в полігамних стосунках. Для них мати коханого або навіть другий дім порівняно легко, і це викликає у них гострі відчуття, які вони так люблять.

1. Скорпіон

Люди під знаком Скорпіона люблять таємниці і ауру таємничості. Вони також надзвичайно стримані. Якби сам Скорпіон зловив свого партнера на його зраді, він ніколи не пробачив би його за це. Однак принцип вірності, схоже, не застосовується навпаки. Скорпіон припускає, що якщо його не зловлять, то зради не було.

2. Терези

Зодіакальні Терези мають велику слабкість до драматичних стосунків. Чим більше їхня любов перешкоджає, тим більше вони люблять і тим більше відчувають, що ці стосунки особливі. Тому вони іноді потрапляють у стосунки з кимось, кого не люблять, і таємно зустрічаються з іншим партнером. Також трапляється, що вони вирішують жити в емоційному трикутнику з партнером, який вже з кимось пов’язаний.

3. Близнюки

Для Близнюків подвійна гра є формою інтелектуальної зради. Вони ставляться до романтики як до вишуканої гри і на підсвідомому рівні грають із ситуацією, брехнею, інтригами та таємними спробами. Для них це необмежений запас стимулів, які роблять хвилювання останніх відносин стійким.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page