fbpx
гороскоп
Ці три знаки Зодіаку не вміють любити

Ви вважаєте, що всі ми вміємл любити? А ось астрологи переконані, що не всі. Відома астролог Людмила Булгакова розповіла про три знаки Зодіаку, які не вміють любити.

Козероги: я використовую

“На перше місце я б поставила дуже непростий і найзакритіший від оточуючих знак зодіаку – Козеріг. Про його суть говорить девіз: “Я використовую”. З одного боку, представники цього знаку зодіаку дуже розважливі й експлуатують все і вся, що може принести їм користь: обставини, ситуації, своє соціальне і професійне становище і, як це ні сумно, ставлення до них інших людей — родичів, друзів і коханих. При цьому, Козероги ніколи не вважають таку лінію поведінки соромом, тому що на їх погляд – в цьому житті всі використовують усіх, і вони можуть тільки пишатися тим, що роблять це першими і отримують дивіденди, які хтось упустив”, – сказала Булгакова.

Близнюки: “два в одному”

Близнюки дуже непостійні,  не можуть визначитися, кого їм любити, тому і не люблять нікого. Двоїстість Близнюків позбавляє їх можливості любити: будучи людиною “два в одному”, вони задовольняються один одним і “третій” в їхній компанії найчастіше зайвий. На відміну від багатьох інших людей зодіаку, близнюки вміють любити себе, а це вже саме по собі багато значить!

Телець: чому вони через це ображаються?

Тельці не дуже люблячі через свою приземленість і пристрасть до смачної їжі, комфорту, побуту. Також вони неповороткі і не вміють спілкуватися з представниками протилежної статі, незграбно заводять романи і фліртують. Дбати про людину, яка поруч, вони не вміють. У шкільному віці, наприклад, закоханий Телець замість того, щоб дарувати симпатичній йому дівчині квіти, читати їй вірші і запрошувати в кіно, буде смикати її за кіски і закидати її рюкзак на шафу. Природно, що дівчина не тільки не відповість на його почуття, але і втече від такого кавалера. Телець він є трудоголіком, який днює і ночує на роботі.

Він забезпечує свою сім’ю всім необхідним, але при цьому зовсім забуває, що близьким потрібна його увага. І абсолютно щиро не розуміє, чому вони через це ображаються…

А ви погоджуєтеся з такими характеристиками?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook